22 вересня 2008, 12:12
0
4
Янкович повернула собі перше місце

Олена Янкович повернула собі перше місце у Чемпіонській гонці Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У новій версії вона змістила з вершини американку Серену Вільямс, яка стала першою після перемоги на Відкритому чемпіонаті США. Але після того тріумфу вона поки жодного разу не виходила на корт, так що втрата нею першого місця закономірна.

Янкович минулого тижня дійшла до чвертьфіналу на тенісному турнірі в Токіо, де поступилася росіянці Світлані Кузнєцовій.

На 4-е місце піднялася Олена Дементьєва. З цієї позиції вона змістила ще одну представницю Сербії Ану Іванович.

Українка Олена Бондаренко залишилася на 32 місці, Катерина Бондаренко - 55, Марія Коритцева - 65, Тетяна Перебійніс - 72, Ольга Савчук - 112, Юлія Вакуленко - 121.

Раніше американка Серена Вільямс стала переможницею Відкритого чемпіонату США з тенісу.

У фінальному двобої Вільямс, посіяна під 4-м номером, завдала поразки сербці Олені Янкович, 2-ій ракетці змагань, із рахунком 6:4, 7:5.