4 жовтня 2008, 13:52
0
5
Сокіл вперше програв, але відігрався

У двох матчах проти МФК Крилья Совєтов київський хокейний клуб Сокіл вперше програв, і виграв з аналогічним рахунком - 1:2.

Восьмиматчева переможна серія київського Сокола урвалася в Москві, де кияни з мінімальним рахунком програли МХК Крилья Совєтов.

Перший період пройшов при тотальному домінуванні господарів, але закинутих шайб завдяки майстерності воротаря гостей Ігоря Карпенка глядачі так і не побачили.

На початку другої 20-хвилинки господарям нарешті вдалося пробити українського голкіпера - виділився Кльовакін. Але не пройшло і 30 секунд, як рахунок став рівним. Роман Малов утілив в гол передачу Андрія Срюбко. Проте, після пропущеної шайби господарі ще активніше насіли на ворота киян. На 49-ій хвилині Євгеній Коротков запалив червоне світло за воротами Карпенка. Підсумковий рахунок - 2:1 на користь господарів майданчика.

У матчі-відповіді наступного дня Сокіл виграв 2:1. Всі шайби були проведені в першому періоді. Рахунок відкрив Віталій Литовченко, подвоїв Віталій Лахматов. За господарів вирізнився Євгеній Тунік.

Наступний матч Сокіл проведе в Рязані проти місцевого клубу 6 жовтня.