15 жовтня 2008, 08:20
0
4
Сокіл обіграв Титан

У вівторок, 14 жовтня, київський Сокіл обіграв аутсайдера Відкритої всеросійської першості з хокею клиновський Титан з рахунком 2:0. За весь матч команди назбирали 64 хвилини штрафу.

Тривалий час кияни не могли закинути у ворота суперників і тільки на 47-й хвилині змогли закинув першу шайбу - в більшості відзначився Вадим Аверкін. Під завісу зустрічі Аверкін зробив дубль, знову реалізувавши чисельну перевагу.

Завдяки цій перемозі Сокіл зберіг за собою першу сходинку у турнірній таблиці.

На три очки відстає ХК Дмитров, який також відсвяткував перемогу - 4:1 над Крыльями Советов. При цьому у Дмитрова є ще дві гри в запасі.

Сьогодні, 15 жовтня, Сокіл і Титан проведуть повторну зустріч, яка відбудеться на льодовій арені Термінал в Броварах. Початок матчу о 19:00.