6
Мадридське дербі завершилося перемогою Реала

Мадридський Атлетіко звільнив свого фізіотерапевта Себастьяна Труйолса.

Про це повідомляє Lenta.ru

18 жовтня після матчу з мадридським Реалом, що завершився поразкою Атлетіко з рахунком 1:2, Труйолс попросив у голкіпера Реала Ікера Касільяса його футболку на пам'ять.

Дія медика не отримала розуміння в керівництва клубу. Історично Реал вважається принциповим суперником Атлетіко.

Атлетіко пропустив гол уже через дві хвилини після початку гри з Реалом, але на 90-ій хвилині зумів зрівняти рахунок. Проте утримати нічию Атлетіко не вдалося.

На шостій доданій хвилині у ворота Атлетіко був призначений пенальті, який реалізував футболіст Реала Гонсало Ігуаїн. Після цього Труйолс підійшов до Касільяса і той у відповідь на прохання фізіотерапевта віддав йому свою футболку.

За даними іспанських ЗМІ, цей інцидент призвів до звільнення Труйолса, роботою якого в Атлетіко не були задоволені й раніше. Керівництво клубу виражало неспокій з приводу дуже великої кількості травмованих гравців.

За матеріалами: Lenta.ru