Євробаскет: Збірна України дала бій росіянам

31 серпня 2011, 22:15
0
9

У стартовому поєдинку Євробаскет-2011 збірна Україна змусила понервувати гравців збірної Росії.

На початку першої чверті команди помітно нервували, чому підтвердженням є рахунок 0:0, що зберігався на протязі двох хвилин.

Першими вперед вийшли українці, які здійснили міні-ривок 5:0. Втім, досить швидко росіяни відновили рівність, а потім і повели в рахунку. Тягар лідерства, як і належить, звалив на себе Андрій Кириленко, який набрав за першу десятихвилинку 6 очок. На першу перерву росіяни пішли, ведучи в рахунку з різницею +4. Однак у другій чверті дружині Девіда Блатта розвинути успіх не вдалося.

Навпаки, українці зуміли відновити паритет, завдяки абсолютно розладнаній грі у нападі у росіян. У кінці чверті російській команді знову вдалося вийти вперед на чотири очки. Перед великою перервою на табло горіли цифри 28:24, які кажуть, що до розв'язки в цьому поєдинку ще далеко.

У дебюті третьої десятихвилинки ситуація на майданчику наелектризувалася. Під обома щитами спостерігалася справжня січа, що переходить іноді межу дозволеного. За таких умов більш досвідчені росіяни зуміли отримати вигоду і збільшити розрив у рахунку до +9.

Під завісу чверті підопічні Блатта самі створили собі проблеми і дозволили супернику підібратися до себе на відстань одного точного попадання. У підсумку, переможця довелося визначати в останній десятихвилинці, в якій більш високий клас росіян все-таки позначився і дозволив їм оформити першу перемогу на турнірі.