Євробаскет-2011: Українці зробили майже неможливе в грі з фаворитами

2 вересня 2011, 06:30
0
6
Українці зовсім трохи не дотягнулися до перемоги

У другому матчі групового раунду Євробаскет-2011 збірна Україна змусила понервувати фаворитів турніру команду Словенії, по ходу гри скоротивши відставання з 21 до 3 очок.

Пропустивши дві атаки словенців в дебюті поєдинку, збірна Україна спробувала вирівняти гру завдяки вдалим діям Стівена Бертта, який після перехоплення заробив два з фолом. Проте надалі на паркеті домінувала словенська команда, яка повністю переграла підопічних Майка Фрателло під кільцем. І якби не два влучних дальніх постріли Дмитра Забірченка, розрив в рахунку після першої чверті (12:18) міг бути набагато більшим.

Вирішальною стала друга десятихвилинка, за підсумками якої перевагу Драконів, що продовжували домінувати під кільцем (9 / 26 за підборами в першій половині гри), досягло 21 очка. Українці, яким майже нічого не вдавалося створити в атаці, запам'яталися лише епізодичними діями, як ефектним данком Кирила Фесенко або триочковим кидком Максима Пустозвонова. Тому на велику перерву вони пішли при  невтішному рахунку - 20:41 на користь Словенії.

Незважаючи на те, що в третій чверті Еразмо Лорбек і Мірза Бегич продовжували господарювати на паркеті, переграючи своїх візаві, українці зуміли дещо скоротити відставання. Втім, рахунок 38:57, до якого команди підійшли до заключної десятихвилинки, залишав збірній Україні відверто небагато шансів на те, щоб спробувати переламати хід гри. Однак підопічні Майка Фрателло скоїли майже неймовірне.

У четвертій чверті просто вибухнув Кирило Фесенко, чи не самостійно скоротивши відставання в рахунку до семи пунктів і змусивши Божидара Малковича брати тайм-аут. А чотири поспіль штрафних у виконанні Олександра Кольченка встановили рахунок 55:58. Між тим, Зоран Драгич і Матіас Смодіш вирушили на лавку за перебір фолів. Збірна Словенії в ці хвилини виглядала розгубленою, проте до кінця гри зуміла зібратися і втримала перемогу на класі, випередивши Україну тільки на чотири пункти.

Таким чином, незважаючи на провальну першу половину матчу зі Словенією, у другій - збірна України продемонструвала переконливу гру, змусивши серйозно понервувати одного з фаворитів у боротьбі за медалі Євробаскету.

Наступну гру збірна України проведе в суботу, 3 вересня, проти команди Болгарії, яка сьогодні у впертій боротьбі перемогла бельгійців.

Нагадаємо, що днем ​​раніше українці дали справжній бій росіянам.