Євробаскет-2011: Збірна України не змогла стримати грузинів

4 вересня 2011, 16:50
0
11
Україна програла Грузії

У неділю, 4 вересня, національна збірна України в четвертому поєдинку першого групового етапу Чемпіонату Європи з баскетболу програла грузинській дружині, проваливши другу половину поєдинку.

Провівши на високому рівні першу половину гри, після великої перерви підопічні Майка Фрателло віддали ініціативу супернику, зазнавши поразки з рахунком 53:69.

У дебюті поєдинку, який розпочався після незначної затримки, обидві команди нервували і допускали втрати, тому до середини першої чверті табло зафіксувало досить скромний рахунок 4-4. Утім, поступово українці, які надійно відпрацьовували під своїм щитом, заволоділи ініціативою в атаці.

Ривок синьо-жовтих організували Стівен Берт та Олексій Печеров, який прагнув реабілітуватися за невиразну гру з Болгарією, реалізувавши поспіль два дальніх постріли. Остаточний рахунок чверті на останніх секундах встановив Кирило Фесенко - 10-17 на користь збірної України.

Протягом десяти наступних хвилин підопічні Майка Фрателло змогли змінити хід гри на свою користь, повівши +10 до середини чверті. Проте до великої перерви грузинські баскетболісти зуміли скоротити рахунок - 30-33.

На старті другої половини матчу збірна Грузії, поклавшись на зональний захист й індивідуальну майстерність гравців задньої лінії (Георгія Цинцадзе, Манучара Маркоішвілі та Торніке Шенгелія), вийшла вперед, а до кінця третьої чверті повела +7.

У четвертій чверті грузини продовжили збільшувати власну перевагу, а синьо-жовті виглядали безпорадно не тільки в атаці, але й під власним кільцем, повністю програвши боротьбу за відскок.

Ще більше ситуація для України ускладнилася після того, як за чотири хвилини до кінця Дмитро Забірченко отримав дискваліфікуючий фол і залишив майданчик. Заключні хвилини поєдинку також пройшли під знаком переваги грузинської команди, яка здобула свою другу перемогу на Чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, на рахунку українців поки лише одна перемога - над болгарами. Перший матч українці програли збірній Росії, другий - команді Словенії.