Чемпіон України провалив старт в Єдиній Лізі ВТБ

9 жовтня 2011, 16:09
0
6
Підопічні шокували Звездана Мітровіча

У неділю, 9 жовтня, чемпіон України БК Будівельник програв вдома поєдинок групового раунду Єдиної Ліги ВТБ проти естонського Калева.

Незважаючи на дабл-дабл Михайла Анісімова та підтримку трибун, Будівельник стартував в с домашньої поразки, поступившись на паркеті столичного Палацу спорту естонському Калев рахунком 51-65.

Підопічні Звездана Мітровіча не зуміли стримати екс-гравця Пульсара і Говерли Павла Улянка та його партнерів, які виграли три з чотирьох чвертей і лише заключній десятихвилинці дозволили суперникам скоротити розрив у рахунку.

Примітно, що в жодній з чвертей Будівельник не зміг набрати більше 15 очок, а відсоток попадань з гри виявився на рівні 25%.

Варто відзначити, що в двох попередніх сезонах Єдиної Ліги ВТБ, Калев здобув лише одну перемогу.

Будівельник - Калев (Естонія) - 51:65 (13:23, 12:16, 11:14, 15:12)

Будівельник: Анісімов (19 + 12 підборів), Алієв (13 + 5 підбирань + 4 передачі), Забірченко (1), Шехович (0), Малиш (2), Брайант (2 + 5 підборів) - старт; Лукашов (7) , Макклінтон (2), Морлі (4), Онуфрієв (1), Єгоров (0), Агафонов (0).

Калев: Улянка (17 + 6 підборів), Сокко (6), Арбет (12 + 6 підборів), Скеле (11 + 8 підборів), Варбанов (14 + 7 підборів + 4 втрати) - старт; Кітсінг (5), Дорбек (0), Тамм (0).

За матеріалами: Суперліга