Локаут в NBA: Гравці готові підписати колективну угоду

28 листопада 2011, 08:51
0
19
Сезон в NBA стартує 25 грудня

Донецький хокейний клуб Донбас став першим в історії українського хокею клубом, який зміг пробитися у фінал Континентального кубка.

У неділю, 27 листопада, донецький клуб у півфіналі обіграв тюменський Рубін.

Донбас (Донецьк) - Рубін (Тюмень) - 3:1

Шайби: 1:0 - Варламов (Кочетков, Дубровін, 4:31 більш.), 2:0 - Белухін (Варламов, 12:54, менш.), 2:1 - Вaсьльєв (Жмаєв 39:50), 3:1 - Піскунов (Єгін, 59:55, порожні ворота).

Воротарі: Царегородцев - Судніцин.

ВІДЕО: Удар по Росії. Донбас обігрує тюменський Рубін

З перших секунд матчу обидві команди почали демонструвати активну, взаємну гру. Рахунок у матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині, шайбу у ворота росіян закинув капітан Донбасу Сергій Варламов.

Після видалення Владислава Єгіна в складі Донбасу, донецька команда, перебуваючи в меншості, зуміла подвоїти перевагу, - на 13 хвилині, нападаючий Євген Белухін з передачі Варламова закинув другу шайбу.

У другому періоді Донбас діяв активніше за Рубін, однак відзначитися вдалося таємницями, - за 10 секунд до кінця другого періоду, зусиллями Анатолія Вaсільєва, гості скоротили відставання в рахунку.

Заключний період пройшов у впертій боротьбі за шайбу. Рубін намагався змінити хід гри і за 40 секунд до фіналу головний тренер тюменців Місхат Фахрутдинов взяв 30-тисекундний тайм-аут і замінив голкіпера на шостого польового гравця. Команда кинулася в атаку, але після помилки одного з гравців Рубіна, нападник Донбасу Сергій Піскунов вразив порожні ворота і встановив остаточний рахунок.

Фінал Континентального кубка відбудеться в Греноблі (Франція) з 13 по 15 січня 2012 року. Суперниками українського клубу стануть угорський Дунайварош, минулорічний переможець мінська Юність і господарі турніру.

За матеріалами: Чемпионат.com