Суперліга: Ферро розніс Дніпро, Кривбасбаскет здолав Хімік, Говерла поступилася Києву

0
11
Говерла віддала очки БК Києву

У п'ятницю, 23 грудня, відбулися чергові матчі української Суперліги.

Річард Гуїнн провів феєричний матч, встановивши новий рекорд сезону за здобутими очками в одній грі (33) і зробивши вагомий внесок у перемогу Ферро над Дніпром з рахунком 96-73.

Саме завдяки результативній грі американського центрового, а також сплеску активності Станіслава Дикого, який вийшов у стартовій п'ятірці, Ферро захопив ініціативу ще в першій чверті. Протягом наступної десятихвилинки підопічні Кирила Большакова, демонструючи високий відсоток реалізації з усіх дистанцій, збільшили власну перевагу до 17 пунктів.

Другу половину активніше почали гості, яким потрібно було відіграти солідну різницю в рахунку. Ривок 12-5 дозволив Стівену Буртту і партнерам наблизитися до Ферро, але Річард Гуїнн, який встигав вражати кільце суперника і відпрацьовувати в захисті, і Ренді Калпеппер швидко загасили порив Дніпра.

Останню чверть команди розпочали за рахунку 74-53 на користь запорожців, які довели матч до переконливої перемоги. Своєрідною кульмінацією гри став яскравий момент, організований Андрієм Лебединцевим і Ренді Калпеппером, який ефектно забив зверху після пасу українця.

Крім Річарда Гуїнна, який до 33 очок додав 8 підбирань, чудову гру у складі Ферро провів Ренді Калпеппер. На його рахунку 25 очок. Цікаво, що удвох американці реалізували 11/17 триочкових кидків. По 10 очок отримали Георгій Кондрусевич і Джеремі Шаппел, який, крім того, записав на свій рахунок 8 передач і таку ж кількість підбирань. Майкл Девіс оформив дабл-дабл, відзначившись 11 очками та 16 підбираннями. Відзначимо і Артема Буцького, який, не отримавши жодного очка, віддав 11 передач партнерам і повторив, таким чином, рекорд сезону.

Найрезультативнішим гравцем у складі Дніпра став Стівен Буртт, в активі якого 25 очок і 4 підбирання. 15 очок і 5 передач записав на свій рахунок Деррік Лоу, 13 очок і 11 підбирань - Чарльз Томас.

В іншому поєдинку дня Джеймс Флоренс і Пірс Калдвелл отримали по 18 очок, ставши найрезультативнішими гравцями матчу, в якому Кривбасбаскет здобув переконливу перемогу над Хіміком з рахунком 86-65.

Незважаючи на те, що Рейшон Террі почав гру в Кривому Розі так, ніби попередній матч з Політехнікою, в якому він реалізував 7 / 8 дальніх кидків, не завершувався, жодна з команд в першій половині не зуміла вирватися вперед. Господарі краще стріляли з-за дуги, гості домінували під щитами. У підсумку команди вирушили на велику перерву за рівного рахунку 36-36.

І лише наприкінці третьої - початку четвертої десятихвилинки Кривбасбаскет зумів переломити хід гри завдяки результативній серії Брайана Девіса, а після двох триочкових кидків Віталія Мальчевського повів +14. Саме цей ривок господарів, які виграли завершальну чверть з рахунком 29-13, визначив долю матчу.

Крім зароблених очок, Джеймс Флоренс відзначився 5 передачами та 5 перехопленнями, а Пірс Калдвелл - 8 підбираннями та 4 передачами. 13 очок Кривбасбаскету приніс Віталій Мальчевський. По 10 очок отримали Далібор Дьяпа і Брайан Девіс.

У складі южненської команди перш за все слід зазначити Рейшона Террі, який отримав 14 очок і зібрав 9 відскоків. 13 очок на свій рахунок записав Луїс Хіннант, 10 очок - Предраг Мілетич.

Так само в цей день Вернон Гудрідж відзначився дабл-даблом, ставши найефективнішим гравцем матчу, в якому Говерла поступилася БК Київ з рахунком 70-79.

Незважаючи на відсутність Маріо Остіна, який вже залишив Київ, гості зі старту поєдинку не мали особливих проблем в боротьбі під щитами. А потужно проведена друга десятихвилинка дозволила столичній команді, у складі якої 11 очками відзначився Деррік Зіммерман, виграти першу половину матчу з рахунком 46-27.

Після великої перерви Київ продовжував домінувати на паркеті. Зате у Говерли, як і колись, кульгала реалізація, хоча справи в боротьбі за відскоки налагодилися. І тільки під кінець поєдинку, коли обидва тренери дали пограти молодим виконавцям, івано-франківська команда скоротила відставання до дев'яти пунктів, отримавши шанс на успіх, втім, скористатися ним так і не змогла.

Маркус Уокер завершив матч з 18 очками в активі. 13 очок і 4 підбирання на свій рахунок записав Ярослав Лемик. 10 очок, 6 підбирань і 4 передачі стали надбанням Кевіна Тіггса. Крім того, Ерік Колмен і Брайан Грін непогано попрацювали на щитах, зібравши 23 відскоки на двох.

Відразу два гравці у складі Києва - Владислав Подолян і Гаррі Ервін - принесли своїй команді по 17 очок. 14 очок і 5 передач на рахунку Дерріка Зіммермана, 12 очок - у Руслана Отверченка. Дабл-даблом (10 очок + 15 підбирань) відзначився Вернон Гудрідж.

За матеріалами: Суперліга