Суперліга: Хімік здолав Дніпро, Одеса дотиснула Говерлу

0
17
У вівторок господарі виявилися стабільнішими

У вівторок, 3 січня, в Южному та Одесі пройшли поєдинки української Суперліги.

31 очко та 7 підбирань Рейшона Террі, а також дабл-дабл Даррелла Мітчелла, який відзначився 19 очками і 10 передачами, багато в чому визначили долю матчу в Южному, в якому місцевий Хімік обіграв Дніпро з рахунком 92-87. Рятівником своєї команди міг стати Стівен Буртт, який набрав 35 очок, ледве не повторивши рекорд сезону, проте господарі втримали фінішний спурт підопічних Дениса Журавльова.

Зате гості, в складі яких дебютували Кінтел Вудс і Жером Моісей, не зуміли зупинити стартовий натиск Хіміка, поступаючись за підсумками першої чверті майже з двадцятиочковою різницею в рахунку. Левову частку очок южненців отримали Даррелл Мітчелл і Рейшон Террі, реалізувавши на двох 6/ 7 кидків з-за дуги. Однак протягом наступних десяти хвилин Стівен Буртт та партнери скоротили відставання до тринадцяти пунктів (52-39).

Незважаючи на спроби дніпрян ліквідувати розрив у рахунку відразу ж після великої перерви, Хіміку вдалося зберегти комфортну дистанцію. Але результативна гра Стівена Буртта, чиї кидки з різних дистанцій раз у раз досягали кошика суперника, дозволила Дніпру скоротити розрив у рахунку до відстані в один-два влучних кидки. Однак у вирішальний момент поєдинку южненці зуміли зібратися і втримали перемогу.

Крім Рейшона Террі і Даррелла Мітчелла, відчутний очковий багаж своїй команді приніс Аарон МакГі, на рахунку якого дабл-дабл: 15 очок + 11 підбирань. Надзвичайно корисно на паркеті відпрацював і Предраг Мілетіч, чий доробок склав 8 очок, 6 підбирань і 5 передач.

У складі Дніпра Стівену Буртту допомагали Данило Козлов (11 очок), Чарльз Томас (10 очок + 7 підбирань), новачок Жером Мойса (10 очок + 9 підбирань) і Деррік Лоу (10 очок).

В іншому поєдинку дня Віллі Дін провів найкращий матч у сезоні, оформивши результативний дабл-дабл (26 очок + 10 передач + 6 підбирань), і допоміг Одесі перемогти Говерлу з рахунком 101-81.

Втім, результативна гра плеймейкера Одеси, який протягом десяти стартових хвилин набрав 13 очок, а всього в першій половині відзначився 18 пунктами, і солідна перевага в боротьбі під кільцем не дозволили господарям відірватися від суперника на старті поєдинку. Однак поступово Акули перехопили ініціативу і повели 56-45 перед великою перервою.

Після великої перерви обидві команди продовжували демонструвати швидкісний баскетбол, і завдяки результативній грі Маркуса Уокера Говерла скоротила відставання до п'яти пунктів. Здавалося, що гості близькі до того, щоб переламати хід зустрічі, але заключна десятихвилинка пройшла за повної переваги Одеси.

Крім Віллі Діна, результативну гру в складі господарів продемонстрував Джастін Лав, який отримав 19 очок і зібрав 5 відскоків. Відзначимо і продуктивну гру українців одеської команди: Ростислав Кривич - 15 очок, Євген Анненков - 13 очок, Станіслав Балашов - 8 очок + 11 підбирань. Шон Кінг, хоч і виглядав не так яскраво, як звичайно, записав на свій рахунок 11 очок, 5 підбирань і 4 передачі.

В активі найрезультативнішого гравця поєдинку Маркуса Уокера 27 очок і 4 перехоплення. 15 очками та 7 підбираннями відзначився його партнер Браян Грін, 14 очками та 5 підбираннями - Ерік Колмен. 11 очок стали надбанням Кевіна Тіггса.

За матеріалами: Суперліга