Суперліга: Будівельник на виїзді переграв Дніпро-Азот

15 січня 2012, 19:25
0
19
Дніпро-Азот поступився Будівельнику

У неділю, 15 січня, в українській баскетбольній Суперлізі відбувся поєдинок в якому Дніпро-Азот в Дніпродзержинську поступився київському Будівельнику – 84:92.

Дніпро-Азот (Дніпродзержинськ) – Будівельник (Київ) – 84:92 (21:26; 27:17; 11:19; 25:30)

Будівельник, якому по 17 очок забезпечили Суад Шехович і Михайло Анісімов, переміг команду із Дніпродзержинська з рахунком 92:84. Столичний клуб лідирував практично весь поєдинок, за винятком другої чверті.

Вже по ходу стартового відрізка гри чорногорець Суад Шехович та партнери окреслили власну перевагу, однак наступну десятихвилинку виграли господарі. Левову частку очок Дніпро-Азоту забезпечила представницька задня лінія, зокрема Стенлі Прінгл – по ходу матчу американець набрав 16 очок. Крім того, господарі паркету нерідко перегравали Будівельник в боротьбі під щитом, що в підсумку позначилося на рахунку, при якому команди вирушили на велику перерву – 48:43.

У другій половині гри головний тренер Будівельників Звєздан Мітрович почав активніше загравати "великих", і це допомогла повернути ініціативу Будівельнику. Господарі паркету не здавались – вдалі дії Стенлі Прінгла дозволили дніпродзержинцям в кінці третьої чверті скоротити відставання до трьох пунктів. Однак кінцівка зустрічі все ж таки була за нашим клубом: перемога Будівельника – 92:84.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Дніпро-Азоту Стенлі Прінгл, він набрав 28 очок. Його партнер Маріо Літтл завершив гру з 15-ма пунктами, 5-ю підбираннями та 4-ма передачами в активі. Майк Даніген набрав 12 очок і зробив 5 підбирань. У складі Будівельника, крім Суад Шеховича та Михайла Анісімова (вони набрали по 17 очок), результативну гру видав Зак Морлі, який до 15-ти очок додав 7 підібраних відскоків. 13 очок і 4 передачі в активі ще одного Будівельника Роландаса Аліеваса.

За матеріалами: Суперліга