Суперліга: Азовмаш і БК Київ здобули виїзні перемоги

0
23
Вовки взяли перемогу

У середу, 18 січня, пройшли два поєдинки української Суперліги.

25 очок Родні Гріна не допомогли Миколаєву продовжити виграшну серію до трьох домашніх перемог. На рівних протистоячи Азовмашу протягом майже всього матчу, Корабели провалили заключну десятихвилинку і поступилися з рахунком 75-81.

За відсутності Деніела МакКлінтока, який вирушив до Сполучених Штатів на медобстеження, на передній лінії Миколаєва залишилися фактично тільки Акіда Маклейн і Леонід Яйло. Проте вони не підвели, а ветеран Корабелів взагалі став головним постачальником очок для своєї команди в дебюті поєдинку. І лише до кінця першої половини, яка пройшла в рівній боротьбі, до кільця суперника пристрілявся найкращий бомбардир господарів Родні Грін. У підсумку американець ще до великої перерви набрав 13 очок, а табло зафіксувало рівний рахунок 41-41.

До останньої чверті Миколаїв підійшов, лідируючи 56-53, проте маріупільці досить швидко ліквідували відставання і повели +8. Корабели зуміли зібратися і після слем-данків Родні Гріна за хвилину до фінальної сирени скоротили відставання до двох пунктів. Однак кінцівку господарі паркету провели невдало, а тактика фолів очікуваного успіху їм не принесла.

Крім 25 очок, Родні Грін записав на свій рахунок 6 підбирань і 5 передач. Леонід Яйло завершив гру з 15 очками і 4 підборами в активі. Акіда Маклейн оформив дабл-дабл: 11 очок + 10 підбирань. Діон Он став автором 10 очок і 5 передач.

Завдяки 4/4 реалізованих наприкінці зустрічі штрафних, Радослав Ранчік став найрезультативнішим гравцем у складі Азовмаша, відзначившись 16 очками. Деніел Юінг заніс до свого активу 15 очок, 8 передач і 5 підбирань, Ігор Зайцев - 13 очок і 6 підбирань, Олексій Печеров - 11 очок та 5 підбирань. Артур Дроздов зупинився за крок від дабл-дабл (10 очок + 9 підбирань).

В іншому матчі дня Вілл Соломон отримав понад тридцять очок, встановивши особистий рекорд результативності в Суперлізі, проте Черкаські Мавпи знову програли, поступившись БК Київ з рахунком 71-84.

Ще до великої перерви Вілл Соломон приніс Черкаським Мавпам 21 очко, і хоча його партнери не були такими результативними, завдяки американському плеймейкеру господарям вдавалося долати захист Києва. Крім того, у столичних баскетболістів не пішли триочкові кидки (1/10), і лише наприкінці першої половини Владиславу Подоляну вдалося влучити в кільце господарів здалеку. Саме він почав спурт, завдяки якому команда гостей не тільки відіграла пятиочковое відставання, але і вийшла вперед - 40-37.

Однак у третій чверті Соломон, який відіграв майже без замін, забивав значно рідше, а Вовки, домінуючи в боротьбі під кільцями, збільшили власну перевагу до десяти пунктів. Протягом десяти заключних хвилин баскетболісти столичної команди продовжували лідирувати, відчуваючи себе в трисекундній зоні суперника наче вдома, а Гаррі Ервін просто не помічав захист суперника, здобувши 10 очок за чверть.

Саме американський захисник став найрезультативнішим гравцем у складі команди гостей, в результаті записавши на свій рахунок 20 очок, а також по 5 підбирань і передач. По 12 очок отримали його партнери Панкраціо Барач і Владислав Подолян, який, крім того, зібрав 10 відскоків. Деррік Зіммерман завершив гру з 10 очками та 7 підбираннями в активі.

Лідер Черкаських Мавп Вілл Соломон до 32 очок додав 8 передач і 4 підбирання. 12 очок і 8 підбирань заніс до свого активу Мільян Пуповича. По 6 очок команді господарів принесли Іварс Тімерманіс і Олександр Панченко.

За матеріалами: Суперліга