Політехніка вирвала перемогу у Дніпродзержинську

0
19
ДніпроАЗОТ не впорався з гостями

У п'ятницю, 20 січня, львівська Політехніка-Галичина в гостях здолала ДніпроАзот

Зате важливу роль в успіху львівської команди зіграв Ленс Харріс, який наприкінці останньої чверті просто закидав кошик дніпродзержинців, отримавши протягом вирішальної десятихвилинки тринадцять очок і ставши у підсумку найрезультативнішим гравцем зустрічі.

Хоча після стартової чверті, яка завершилася з рахунком 31-23 на користь господарів паркету, здавалося, ніщо не завадить ДніпроАЗОТу розвинути успіх. Однак протягом десяти наступних хвилин львів'яни, в складі яких результативну гру демонстрував молодий Олександр Доленко (до великої перерви захисник отримав 14 очок), спростували прогнози скептиків і не тільки відіграли відставання, а й вийшли вперед - 45-47.

Третю чверть знову виграли баскетболісти Азоту, а протягом завершального періоду на паркеті розгорнулася справжня боротьба, яка завершилася на користь гостей.

Крім Ленса Харріса, який завершив гру з 23 очками та 8 підбираннями, у складі Політехніки можна виділити авторів дабл-дабл: Владана Вукосавлевича (19 очок + 14 підбирань + 5 блок-шотів) і Мирослава Тодича (15 очок + 12 підбирань). Олександр Доленко, який через перебір фолів відіграв лише неповних 16 хвилин, відзначився 14 очками і 4 підбираннями. Для нього звітна гра стала кращою в сезоні.

Найбільшим результативним гравцем ДніпроАЗОТу став Володимир Гуртовий, в активі якого 17 очок і 7 підбирань. На рахунку Леоніда Стефанишина 16 очок, а також по 5 підбирань і передач. По 13 очок отримали Маріо Літтл і Стенлі Прінгл, який, крім того, 9 разів асистував партнерам. Сергій Горбенко став автором 11 очок і 6 підбирань.

За матеріалами: Суперліга.