Суперліга: Дніпро переміг Політехніку-Галичину

0
17
Дніпро показав, хто на паркеті господар

У понеділок, 23 січня, відбувся поєдинок української Суперліги.

Відразу п'ятеро гравців Дніпра отримали більше десяти очок кожен у переможному матчі з Політехнікою-Галичиною, що завершився з рахунком 89-79 на користь господарів паркету. Ключовj. стала третя чверть, протягом якої дніпряни, яких за собою вів Стівен Буртт, забезпечили собі досить комфортну перевагу.

Захопивши лідерство на старті поєдинку, господарі вели протягом всієї першої половини, проте максимальна перевага, якої їм вдалося досягти до великої перерви, склала лише вісім очок.

Втім, спурт протягом третьої чверті, яку команди розпочали за рахунку 46-39 на користь Дніпра, дозволив підопічним Дениса Журавльова відірватися від суперника на відстань у 14 пунктів. Гостей не врятувала навіть, як завжди, потужна гра центрового Владана Вукосавлевbча, який ще до великої перерви відзначився 11 очками та 5 підбираннями, а незабаром напрацював на дабл-дабл. Тому в заключній десятихвилинці дніпряни досить спокійно довели гру до закономірної перемоги.

Саме сербський центровий львів'ян, який записав на свій рахунок 23 очки та 15 підбирань, став найкращим гравцем зустрічі. 22 очками йому допоміг Ленс Харріс, 11 очками та 5 підбираннями - Мирослав Тодич.

По 15 очок і 7 підбирань у складі Дніпра заробили Жером Мойсей і Чарльз Томас. Стівен Буртт, як і Деррік Лоу, приніс команді 14 очок, а також 7 разів асистував партнерам. 12 очок на рахунку Олексія Щепкіна.

За матеріалами: Суперліга