Суперліга: Черкаські Мавпи вирвали перемогу в Кривбасбаскета

27 січня 2012, 00:20
0
25
Вдома і стіни допомогають

У четвер, 26 січня, Кривбасбаскет на останніх хвилинах поєдинку втратив перемогу в Черкасах.

Вілл Соломон не тільки повторив рекорд результативності сезону, заробивши 37 очок, але й став творцем сьомої перемоги Черкаських Мавп у чемпіонаті Суперліги. Саме два з фолом американського плеймейкера на останніх секундах матчу внесли перелом у гру і дозволили господарям паркету обіграти Кривбасбаскет з рахунком 86-81. Не можна не відзначити і хороший дебют у складі Мавп Джейсона Девіса, особливо його вдалі дії захисту вкінці.

Що стосується ходу зустрічі, то господарі паркету виграли першу половину гри з мінімальною різницею в рахунку (44-43). Хоча після того, як вони вперше вийшли вперед у другій десятихвилинці, зробивши ривок 12-4, максимальний розрив у рахунку становив вісім очок. Причому, крім Вілла Соломона, який потужно бомбив кільце суперника з різних дистанцій, лише у стартовій чверті отримавши 16 балів, активністю в складі Черкаських Мавп відрізнявся новачок Джейсон Девіс. Однак гості не дозволили підопічним Володимира Холопова розвинути успіх.

У другій половині гра також проходила на зустрічних курсах, хоча, вирвавшись вперед після низки кидків Елвіна Сноу в кінці третього періоду, Кривбасбаскет захопив ініціативу. Незважаючи на те, що перевага гостей становила кілька очок, вони утримували переможну для себе різницю в рахунку до останніх хвилин матчу. Втім, фінішний спурт 9-0 дозволив Черкаським Мавпам відсвяткувати сьому перемогу в сезоні.

До 37 зароблених очків після 5/7 двоочкових, 5/5 триочкових і 12/17 штрафних кидків Вілл Соломон додав 6 підбирань і 5 передач. Кенні Аделеке зупинився за крок від дабл-дабла: 12 очок + 9 підбирань. Джейсон Девіс отримав 10 очок і зібрав 7 відскоків.

Найрезультативнішим гравцем у складі Кривбасбаскета став Елвін Сноу, на рахунку якого 17 очок. 14 очок і 12 підбирань стали надбанням Брайана Девіса. 10 очками, 5 передачами та 4 підбираннями відзначився Пірс Калдвелл.
За матеріалами: Суперліга