Суперліга: Ферро-ЗНТУ вирвав перемогу в Донецьку

0
9
Ферро неприємно здивував уболівальників Донецька

У четвер, 2 лютого, донецькі Тигри не змогли стримати гостей із Запоріжжя.

Поступаючись після першої чверті матчу в Донецьку шістнадцятьма очками, Ферро зумів зібратися і, навіть незважаючи на відсутність травмованого Георгія Кондрусевича, перемогти місцевих Тигрів з рахунком 91-81. Ключову роль у перемозі запорізької команди відіграв квартет легіонерів, який отримав майже всі очки гостей.

Після стартового ривка, ініціатором якого став форвард господарів Максим Пустозвонов, який протягом менш ніж двох хвилин отримав 7 очок поспіль, господарі розвинули успіх, вигравши першу чверть з рахунком 25-9. Але в другій десятихвилинці все стало з ніг на голову, адже Ренді Калпеппер і Річард Гуін, за підтримки партнерів, організували камбек, який дозволив Ферро вирушити на велику перерву, поступаючись лише двома пунктами.

Другу половину підопічні Кирила Большакова провели більш зібрано і результативно, здобувши у підсумку закономірну перемогу.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Ренді Калпеппер, відзначившись 27 очками та 5 перехопленнями. 22 очки та 6 підбирань записав на свій рахунок Річард Гуін. По 17 очок запорізькій команді принесли Майкл Девіс і Джеремі Шаппел, який, крім того, зібрав 9 відскоків.

15 очок отримав захисник Донецька Рамел Каррі, на рахунку якого також по 4 підбирання та передачі. 14 очок і 5 підбирань стали надбанням Дарнелла Джексона, 12 очок - Войдана Стояновського. По 10 очок занесли до свого активу Дмитро Глєбов та Іван Раденович.

За матеріалами: Суперліга