Кубок Суперліги: Будівельник вирвав перемогу у Донецька

0
9
Будівельник показав силу характеру

У п'ятницю, 10 лютого, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Суперліги.

Серед усіх учасників чвертьфіналу Кубка Суперліги лише Будівельнику і Донецьку залишилося з'ясувати, хто з них продовжить боротьбу за трофей. Однак рахунок першого матчу 80-77 на користь столичної команди залишив питання про переможця 1/4 фіналу відкритим.

Найрезультативнішим гравцем у складі Будівельника став Артем Параховський, який дуже потужно провів завершальний відрізок гри, в цілому відзначившись 22 очками та 5 підбираннями. І саме два з фолом білоруського гіганта незадовго до фінальної сирени встановили остаточний рахунок матчу.

Захопивши ініціативу вже на старті поєдинку після ривка 6-0, гості продовжували лідирувати протягом всієї першої половини. У другій чверті їх більш ніж десятиочкова перевага ледь не розтанула, проте точні кидки Івана Раденовича, який до великої перерви відзначився 11 балами, і його партнерів дозволили Тиграм вирушити на велику перерву, ведучи в рахунку 42-32.

Однак протягом другої половини Будівельники поступово скоротили відставання від суперника, а в середині завершальної чверті, після штрафного Михайла Анісімова, вперше зрівняли рахунок. Незабаром уже згадуваний Артем Параховський вивів столичну команду вперед. І хоча останні хвилини минули в напруженій боротьбі, підопічним Звєздана Мітровича вдалося утримати перемогу.

Крім Артема Параховського, варто відзначити його партнерів по передній лінії, зокрема Михайла Анісімова, який відзначився 12 очками та 9 підбираннями, та Андрія Малюка, чий показник склав 13 очок.

По 14 очок Донецьку принесли Іван Раденович і Вуле Авдалович. В'ячеслав Кравцов завершив поєдинок з 12 очками, 7 підбираннями та 6 блок-шотами в активі. 11 очок на свій рахунок записав Дарнелл Джексон, 10 очок і 5 підбирань - Рамел Каррі.

За матеріалами: Суперліга