0
17
Одесити переграли гостей

У неділю, 12 лютого, Одеса приймала гостей з Дніпропетровська.

Дабл-дабл Джастіна Лава і Шона Кінга, а також результативна гра їхніх партнерів допомогли Одесі почати третє коло з перемоги над Дніпром з рахунком 102-94. Схоже, Олегу Юшкіну вдалося успішно вирішити проблему, яка виникла після того, як команду залишив основний розігруючий Уіллі Дін.

Перша половина, яка завершилася з рахунком 49-41 на користь Акул, порадувала глядачів інтригою. Розгубивши дев’ятиочкову перевагу на початку другої чверті, господарі зуміли зібратися і зробити ще один ривок. Роль лідерів команди на себе взяли Джастін Лав і Шон Кінг, який до великої перерви відзначився 16 очками та 5 підбираннями. Важливі м'ячі забили Денис Коршук та Євген Анненков, який успішно допомагав Лаву в якості плеймейкера.

У тому ж ключі команда господарів, яка ще більше зміцнила свою перевагу в боротьбі під щитами, продовжувала діяти і після великої перерви. Незважаючи на результативну гру Стівена Буртта, який зупинився на відстані одного кидка від власного рекорду в чемпіонаті, Одеса досить впевнено тримала дистанцію, отримавши сімнадцяту перемогу в сезоні.

Джастін Лав став найкращим гравцем зустрічі, яку він завершив з 23 очками, 10 передачами і 5 підбираннями в активі. Шон Кінг відзначився 19 очками, 10 підбираннями та 5 передачами, Денис Коршук - 17 очками і 4 підборами. Не можна не відзначити і Ростислава Кривича, на рахунку якого 16 очок, і Євгена Анненкова, чия гра принесла 14 очок.

Стівен Буртт приніс дніпропетровській команді 33 очка. 15 очок і 4 передачі стали надбанням Дерріка Лоу, 14 очок - Олексія Щепкіна. 10 очок і 5 підбирань на свій рахунок записав Чарльз Томас.

За матеріалами: Суперліга