Суперліга: Говерла розгромила Ферро-ЗНТУ у Запоріжжі

0
11
Говерла здолала Ферро

У середу, 15 лютого, відбувся поєдинок української Суперліги.

Найкраща гра Маркуса Уокера в сезоні допомогла Говерлі здобути перемогу в Запоріжжі. Американський захисник відзначився 28 очками, 8 підборами та 5 передачами, а Ведмеді обіграли Ферро-ЗНТУ з рахунком 101-78.

Уже на старті поєдинку Івано-Франківська команда забезпечила собі непоганий заділ, розвинувши успіх у другій чверті, протягом якого один тільки Маркус Уокер отримав 15 очок. Таким чином, на велику перерву команди вирішили за рахунку 54-32 на користь Говерли.

Переконливий розрив у рахунку дозволив підопічним Євгена Мурзіна з оптимізмом очікувати другої половини зустрічі. І хоча вона пройшла в рівній боротьбі, переломити хід гри запорожці так і не зуміли, більше того, в середині заключної чверті перевага гостей взагалі досягла загрозливих для Ферро тридцяти очок.

У підсумку команда гостей, незважаючи на відсутність травмованого Еріка Колмена, впевнено виграла підбори (40/24), крім того, вперше в сезоні вибивши сотню очок.

Крім Маркуса Уокера, яскраву гру в складі Говерли продемонстрував екс-баскетболіст запорожців Кевін Тіггс, який відзначився 21 очком і 6 підборами. 13 очок і 5 підборів стали надбанням Брайана Гріна, 12 очок - Олександра Оснача, 11 очок - Віктора Герасимчука. Ярослав Лемик записав на свій рахунок 10 очок і 6 підборів.

Найрезультативнішим гравцем Ферро став Майкл Девіс, в активі якого 16 очок і 9 підборів. 14 очок заніс до свого активу Джеремі Шаппел, 13 очок - Ренді Калпеппер. По 10 очок здобули Олександр Рибалко та Артем Буцький, який, крім того, 6 разів асистував партнерам.

За матеріалами: Суперлига