0
19
Дніпро впіймав хвилю

У четвер, 17 лютого, Дніпро приймав криворіжців в рамках української Суперліги.

Дніпро здобув третю у сезоні перемогу в дербі з Кривбасбаскетом, перегравши команду Айнарса Багатскіса з рахунком 88-57. У цьому матчі особливо продуктивно відпрацювала передня лінія господарів, адже саме Станіслав Тимофеєнко, Чарльз Томас і Максим Корнієнко отримали левову частку очок, а також забезпечили своїй команді перевагу в боротьбі під щитами.

Лідируючи протягом першої чверті, господарі дозволили криворізькій команді скоротити відставання до двох пунктів, а на початку наступної десятихвилинки, після другого поспіль далекого влучання Віктора Кондратовца, повести в рахунку. Після цього захисник Кривбасбаскету ще двічі виводив свою команду вперед, проте спурт в кінці першої половини, організований Стівеном Бурттом, забезпечив дніпрянам одинадцятиочкову перевагу (43-32).

Після великої перерви інтрига зійшла нанівець, адже перевага господарів, які домінували по всьому майданчику, продовжувала невпинно зростати, досягнувши зрештою тридцяти одного очка.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Чарльз Томас, який відзначився 18 очками та 5 підбираннями. 17 очок і 6 підбирань на свій рахунок записав Станіслав Тимофієнко. У свою чергу, Максим Корнієнко оформив дабл-дабл (12 очок + 10 підбирань), а Стівену Бьортту не вистачило однієї передачі, щоб повторити подібне досягнення (13 очок + 9 ассистів).

Єдиним гравцем у складі Кривбасбаскета, який отримав більше десяти очок, став Віктор Кондратовець. На рахунку українця 11 пунктів. З 8 очками і 6 підборами в своєму активі гру завершив Брайан Девіс.
За матеріалами: Суперліга