Кубок Суперліги: Будівельник перемагає в Донецьку і виходить у Фінал чотирьох

18 лютого 2012, 19:35
0
9
Будівельник пройшов Донецьк

Будівельник приєднався до інших учасників Фіналу чотирьох Кубка Суперліги, обігравши Донецьк за сумою двох чвертьфінальних матчів (174-156).

Домашню перемогу команда Звездана Мітровіча підкріпила перемогою на паркеті суперника з рахунком 94-89. Важливу роль в успіху гостей зіграли дванадцять точних триочкових кидка, дев'ять з яких на свій рахунок записали Суад Шеховіч та Дмитро Забірченко.

Стартовий спурт господарів паркету дозволив їм виграти дебютну чверть з перевагою в тринадцять очок. До кінця першої половини Будівельник, що повністю програв боротьбу під щитами, дещо вирівняли гру завдяки дальнім влучанням, однак Донецьк все ж був попереду - 46-38.

Після великої перерви підопічні Звєздана Мітровіча продовжили бомбардувати кільце суперника кидками з-за дуги, скориставшись відставанням у кілька очок, а в середині завершальної чверті, після дальнього пострілу Джека МакКлінтока, вийшли вперед. Завершальні хвилини поєдинку пройшли у напруженій боротьбі, проте перемогу гості все ж не віддали.

БК Донецьк - Будівельник (Київ) - 89:94 (28:15, 18:23, 17:20, 26:36)

Донецьк: Раденовіч (18 + 5 підборів), Авдаловіч (18 + 5 передач), Каррі (17 + 3 перехоплення), Стояновський (14).
Будівельник: Шеховіч (24 + 6 підборів + 4 перехоплення), Забірченко (18), Макклінтон (17), Анісімов (12), Морлі (12 + 9 підбирань + 7 передач).

За матеріалами: Суперліга