Суперліга: Говерла не впоралася з ДніпроАЗОТом

0
19
Говерла не змогла пробити гостей

У вівторок, 21 лютого, пройшов поєдинок української Суперліги.

Незважаючи на результативну гру Маркуса Вокера, який другий раз поспіль відзначився 28 очками, Говерла поступилася ДніпроАЗОТ з рахунком 70-78. На цей раз, на відміну від зустрічі в Запоріжжі, партнери Маркуса не підтримали, прокинувшись лише в заключній чверті.

ДніпроАЗОТ лідирував впродовж більшої частини дебютної чверті. Але триочковий кидок Олександра Оснача, а також швидкий відрив, який завершив Маркус Вокер, дозволили Ведмедям вийти вперед (20-17). Американський захисник протягом десяти стартових хвилин відзначився 12 очками, змусивши згадати попередній поєдинок у Запоріжжі. Однак у другій десятихвилинці запал Вокера і його партнерів, які змогли отримати лише 10 очок, згас, чим не могли не скористатися дніпродзержинці.

Таким чином, другу половину команди розпочали за рахунку 37-30 на користь ДніпроАЗОТу, який після великої перерви продовжив збільшувати власну перевагу. І хоча Маркус Вокер продовжував справно отримувати очки, повторивши власний рекорд, яким він відзначився в попередньому матчі з Ферро-ЗНТУ, гості домінували під кільцями і виглядали значно мобільнішими, ніж івано-франківська команда. Все, що змогли Ведмеді в заключній чверті, так це скоротити відставання від суперника до восьми пунктів.

Крім Маркуса Вокера, який став найрезультативнішим гравцем зустрічі, у складі господарів варто відзначити Данте Свонсона - американець записав на свій рахунок 10 очок і 6 передач. Брайан Грін оформив дабл-дабл (11 очок + 10 підбирань).

Подібне досягнення підкорилося відразу двом баскетболістам ДніпроАЗОТу: Майкл Даніген став автором 12 очок і 10 підбирань, Маріо Літтл - 11 очок і 11 підбирань. На рахунку Стенлі Прінгл 18 очок, 9 підбирань і 5 передач. Леонід Стефанишин отримав 14 очок, Кеммрон Тейлор - 13 очок.

За матеріалами: Суперліга