Суперліга: Будівельник завдав поразки Хіміку

0
25
Будівельник дотиснув Хімік

У четвер, 1 березня, відбулися поєдинки української Суперліги.

Досить довго гра другого кола проти Хіміка залишалася найкращою в сезоні для Суада Шеховича. Але в черговій зустрічі з южненцями форвард Будівельника зумів покращити свої показники, оформивши дабл-дабл (24 очки + 11 підборів) й отримавши 33 бали рейтингу ефективності. Саме чорногорець став натхненником фінішного спурту, завдяки якому столична команда перемогла Хімік з рахунком 82-67.

Протягом більшої частини поєдинку на паркеті СК Меридіан велася рівна боротьба. В кінці дебютної чверті южненці, в складі яких дебютував Арвідас Ейтутавічус, вирвалися вперед на шестиочкову відстань, а на початку другого періоду повели +8. Однак Будівельники ліквідували відставання, а ближче до великої перерви перехопили ініціативу і вийшли вперед - 38-34.

До середини четвертої десятихвилинки Хімік продовжив на рівних змагатися з лідером турнірної таблиці, однак наприкінці зустрічі не зумів стримати ривок команди суперників, яка потужно провела заключні хвилини і втретє в сезоні перемогла підопічних Дарко Руссо.

Крім Суада Шеховича, у складі Будівельника варто відзначити Джека МакКлінтона, який отримав 17 очок, і Артема Параховського, в активі якого 16 очок і 5 підбирань. 10 очок і 4 передачі на свій рахунок записав Дмитро Забірченко.

Найрезультативнішим гравцем у складі Хіміка став Рейшон Террі, який до 19 зароблених очок додав 6 відскоків на своєму щиті. 17 очками відзначився інший представник передньої лінії Южненської команди - Аарон МакГі.

В іншому поєдинку дня перемогу святкувала Говерла, а Ерік Колмен, який, за словами Євгена Мурзіна, у грі проти Миколаєва, повинен отримати останній шанс на те, щоб довести свою користь для команди, став найрезультативнішим гравцем першої половини матчу, отримавши 10 очок . І хоча в другій половині бігмен виглядав не надто яскраво, Говерла перемогла команду з Миколаєва з рахунком 84-71.

Не в останню чергу завдяки зусиллям американського центрового, Ведмеді, поступаючись гостям п'ятьма очками за підсумками стартової чверті, потужно провели другу десятихвилинку і вирушили на велику перерву, лідируючи 40-29.

Незважаючи на спроби гостей переламати перебіг поєдинку на свою користь, івано-франківці не тільки зберегли, але збільшили власну перевагу. Кінцівка матчу минула під знаком повного домінування Говерли, кульмінацією якого став ефектний слем-данк у виконанні Олександра Оснача на останній хвилині.

У підсумку найрезультативнішим гравцем у складі івано-франківців став Кевін Тіггс, який відзначився 17 очками, 6 підбираннями та 5 передачами. 16 очок, а також по 4 передачі та перехоплень записав на свій рахунок Брайан Грін. Ерік Колмен завершив гру з 13 очками і 4 підбираннями в активі. Маркус Уокер отримав 12 очок.

Джером Колмен приніс Миколаєву 18 очок, а також зібрав 5 відскоків. 14 очками відзначився Ігор Кривич. 13 очок і 7 підбирань стали надбанням Родні Гріна.

За матеріалами: Суперліга