Суперліга: Київ вирвав перемогу у Азовмаша

4 березня 2012, 23:21
0
16

У неділю, 4 березня, кияни приймали гостей з Маріуполя.

Холоднокровність Руслана Отверченка при пробитті штрафних на останніх секундах матчу з Азовмашем принесла БК Київ перемогу з рахунком 83-79 і дала змогу перервати серію поразок. Саме переможець останнього конкурсу триочкових кидків Матчу Зірок став найрезультативнішим гравцем у складі Вовків, відзначившись 17 очками.

Незважаючи на те, що у снайперів Києва в першій половині матчу не пішли постріли з-за дуги, а маріупольці, у складі яких дебютував Отелло Хантер, реалізували 6/7 триочкових кидків, Вовки боролися із суперником на рівних. У підсумку на велику перерву команди відправилися за рахунку 39-42 на користь Азовмаша.

Третя чверть, яку Деррік Зіммерман і партнери провели дуже потужно, могла вирішити долю матчу, адже за її підсумками перевага підопічних Віталія Чернія становила вісім пунктів. Втім, ще до середини заключної десятихвилинки гості зрівняли рахунок після кидка Артура Дроздова. Прикінцеві секунди матчу пройшли в напруженій боротьбі, але тактика фолів, до якої вдалися маріупольці, не принесла їм успіху.

Крім Руслана Отверченка, результативну гру в складі Києва продемонстрували Деррік Зіммерман, який відзначився 15 очками та 5 передачами, та В'ячеслав Бобров, який в матчі зі своєю колишньою командою отримав 14 очок. По 13 очок Вовкам принесли Гаррі Ервін та Владислав Подолян.

Найрезультативнішим гравцем Азовмаша став Метью Уолш, який до 19 заробленим очками додав 4 підбирання. Артур Дроздов записав на свій рахунок 13 очок і 6 підбирань, Радослав Ранчік - 12 очок. По 10 очок здобули Олексій Печеров і Деніел Юінг.