Суперліга: Будівельник, Хімік і Ферро-ЗНТУ здобули перемоги

0
24
Будівельник не дав Дніпру розвернутися

У вівторок, 13 березня, минуло три поєдинки української Суперліги.

Ударне тріо Ферро-ЗНТУ у складі Ренді Калпеппера, Георгія Кондрусевича та Річарда Гуїна не залишило Кривбасбаскету жодних шансів у матчі, що завершився з рахунком 89-75 на користь запорізького клубу.

Незважаючи на стартовий спурт господарів, максимальна перевага яких під час першої чверті досягла семи очок, криворіжці вирівняли гру. Протягом майже всієї другої десятихвилинки на майданчику точилася рівна боротьба, але ближче до великої перерви підопічні Кирила Большакова здійснили ще один ривок. Результативно зіграв Ренді Калпеппер, Річард Гуїн відпрацював не тільки в атаці, але й біля свого щита, а капітан Ферро Олександр Рибалко реалізував два важливі кидки з-за дуги. У підсумку команди завершили першу половину з рахунком 54-36 на користь запорізької команди.

Третя чверть стала своєрідним бенефісом форварда господарів Георгія Кондрусевича, який отримав одинадцять з чотирнадцяти командних очок, втім співвідношення сил на паркеті не змінилося. Кривбасбаскет, як і раніше, поступався запорожцям -18. Все, що підопічні Айнарса Багатскіса змогли протягом заключних десяти хвилин, так це дещо скоротити відставання.

Ренді Калпеппер і Річард Гуїн принесли Ферро-ЗНТУ по 22 очки, крім того, непогано відпрацювавши під щитами і зібравши на двох 15 підбирань. Георгій Кондрусевич завершив гру з 19 очками та 5 підбираннями в активі. Олександр Рибалко став автором 10 очок.

Найрезультативнішим у складі Кривбасбаскету став Брайан Девіс, на рахунку якого 15 очок і 6 підбирань. 12 очок отримав Джеймс Флоренс, 10 очок – Маркус Фейсон, додавши до них 7 зібраних відскоків і 4 перехоплення.

В цей же день справжньою окрасою матчу в Південному стало протистояння задніх ліній Хіміка і Говерли. Але незважаючи на те, що пара Мітчелл – Мілетич отримала менше очок, ніж Данте Свонсон і Маркус Уокер, Хімік завдав Говерлі поразки з рахунком 77-67.

Повівши 10-0 в дебюті поєдинку, південненці, атаками яких вміло керував найкращий асистент Суперліги Даррелл Мітчелл, і не думали збавляти оберти. І хоча друга чверть завершилася з рівним рахунком, гандикапу, отриманого протягом десяти стартових хвилин, підопічним Дарко Руссо вистачило для того, щоб вирушити на велику перерву, впевнено лідируючи 45-32.

У складі Хіміка в першій половині потужно виглядав не тільки Мітчелл, який відзначився 13 очками, 4 підбираннями та 3 передачами, а й інші представники задньої лінії: Предраг Мілетич, який записав на свій рахунок 11 очок і 7 підбирань, і Арвідас Ейтутавічус – автор двох важливих дальніх кидків.

Після великої перерви івано-франківці, яким не вистачало Кевіна Тіггса, заграли значно активніше, тому Хіміку довелося сутужно. Уже в середині четвертої чверті гості, у складі яких особливою активністю вирізнялися Данте Свонсон і Маркус Уокер, скоротили відставання до -5, а незабаром перевага южненців розтанула до трьох очок. Але важливими кидками відзначилися Олександр Прокопенко і Рейшон Террі, і Хімік знову відірвався на безпечну відстань. Кінцівку поєдинку господарі провели зібрано та здобули закономірну перемогу.

Даррелл Мітчелл завершив гру з 19 очками, 6 передачами, 5 підбираннями та 4 перехопленнями в активі. Предраг Мілетич відзначився 15 очками та 8 підбираннями. Аарон МакГі приніс своїй команді 14 очок, зібравши, крім того, 6 відскоків. На рахунку Рейшона Террі 10 очок і 8 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Говерли Маркус Уокер, який отримав 22 очки. 17 очок на свій рахунок записав Данте Свонсон, 10 очок і 8 підбирань – Ерік Колмен.

У третьому ж поєдинку вівторка потужна передня лінія Будівельника в особі Артема Параховського та Михайла Анісімова, які на двох здобули 40 очок, забезпечила столичній команді перевагу в матчі з Дніпром. У підсумку гра завершилася з рахунком 95-85 на користь підопічних Звездана Мітровича.

Обмінявшись триочковими Суада Шеховича і Кінтела Вудса на старті поєдинку, команди не менш активно провели всю першу десятихвилинку, отримавши на двох 63 очки. Будівельник, який був успішним в атаці, повів у рахунку +5. Друга чверть виявилася не такою результативною і минула в рівній боротьбі, тому на велику перерву суперники пішли за рахунку 53-47 на користь столичного клубу. Найрезультативнішими в складах своїх команд стали Луїс Флорес і Деррік Лоу, які отримали по 13 очок.

У другій половині активізувався Стівен Буртт. Саме після чергового влучного кидка плеймейкера Дніпра команда гостей вперше зі старту зустрічі вийшла вперед. Проте Артем Параховський і Михайло Анісімов, які раз за разом легко перегравали своїх опонентів під кільцем, а також Джек МакКлінтон, який забив важливі триочкові, повернули лідерство столичному клубу.

Михайло Анісімов в підсумку відзначився 22 очками та 5 підбираннями, Артем Параховський – 18 очками та 9 підбираннями. 13 очок на свій рахунок записав Луїс Флорес. Суад Шехович ледь не оформив дабл-дабл: 10 очок + 9 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став лідер дніпрян Стівен Буртт, який отримав 28 очок. 18 очок і 7 підбирань заніс до свого активу Кінтел Вудс, 15 очок – Деррік Лоу. З 11 очками і 4 підборами в активі гру завершив Чарльз Томас.

За матеріалами: Суперліга

ТЕГИ: ГоверлаБудивельникФерро-ЗНТУХимикБК ДнепрКривбассбаскет