Суперліга: Політехніка-Галичина не встояла перед Донецьком

0
15
Тигри вдало пополювали

У четвер, 15 березня, львів'яни приймали гостей з Донецька.

Результативна гра тріо захисників Донецька в складі Вуле Авдаловича, Рамела Каррі і Войдана Стояновського допомогла Тиграм здобути перемогу над Політехнікою-Галичиною з рахунком 78-90.

Безсумнівна перевага Донецька в дебютній чверті втілилася в рахунок 17-31, з яким команди вирушили на першу перерву. Баскетболісти донецької команди продемонстрували значно кращу реалізацію кидків, а крім того, повністю переграли суперника в боротьбі під щитами. Найактивнішим у складі гостей став Войдан Стояновський, який поповнив командну скарбничку вісьмома очками. Однак наступна десятихвилинка минула за переваги Політехніки, якій вдалося дещо скоротити відставання - 34-45.

Протягом другої половини підопічні Желько Лукаїча зробили декілька спроб наблизитися у рахунку до гостей, однак Донецьк за рахунок кидків своїх снайперів щоразу додавав і знову йшов у відрив. І хоча третя і четверта чверті минули в напруженій боротьбі, особливих дивідендів господарям паркету це не принесло. У підсумку львів'яни втретє в сезоні поступилися донецькому клубу.

Найкращим гравцем Тигрів став Рамел Каррі, який відзначився 18 очками та 6 підбираннями. Войдан Стояновський підтримав партнера 16 очками. Вуле Авдалович записав на свій рахунок 13 очок, 8 підбирань і 4 передачі. Дмитро Глєбов та Іван Раденович принесли Донецьку по 10 очок. Близьким до цього був і В'ячеслав Кравцов, який отримав 9 пунктів, зібрав 10 відскоків і поставив 5 блок-шотів.

Захисник Політехніки Кеддрік Мейс став автором 19 очок. 17 очок і 4 передачі заніс до свого активу його партнер Ленс Харріс. Владан Вукосавлевич на цей раз не пішов з паркету без дабл-дабл (15 очок + 10 підбирань).

За матеріалами: Прес-служба Суперліги

За матеріалами: Lenta.ru