0
34
Вовки не змогли подолати Дніпро

У середу, 21 березня, Черкаси та Дніпропетровськ приймали гостей зі столиці.

Незважаючи на результативну гру Івана Кольєвича та Кенні Аделеке, Черкаські Мавпи не зуміли перемогти лідера чемпіонату. І хоча господарі паркету змусили суперника понервувати, скоротивши наприкінці зустрічі розрив у рахунку до двох пунктів, гравці Будівельника на останніх секундах холоднокровно реалізували 6/6 штрафних, відсвяткувавши перемогу з рахунком 75-69.

Саме чорногорський захисник і нігерійський центровий, які вдвох отримали більше третини командних очок, дозволили господарям паркету в першій половині на рівних протистояти грізному супернику. І хоча, захопивши ініціативу на старті поєдинку, Будівельники лідерством так і не поступилися, Черкаські Мавпи протягом другої десятихвилинки двічі зрівнювали рахунок і були близькі до того, щоб вийти вперед. У підсумку команди вирушили на велику перерву за рахунку 41-43 на користь гостей.

На старті другої половини команди продовжили грати на зустрічних курсах, проте ближче до кінця третьої чверті Будівельник здійснив ривок, повівши в рахунку +7. Черкаські Мавпи боролися до останнього, втім тактика фолів очікуваного успіху їм не принесла. Команда Звездана Мітровича перемогла і ще більше зміцнила своє лідерство в турнірній таблиці регулярного чемпіонату Суперліги.

У підсумку Іван Кольєвич став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 24 здобутими очками та 6 підбираннями. Кенні Аделеке записав на свій рахунок 21 очко та 15 підбирань. 11 очок здобув Олександр Неруш.

По 12 очок Будівельнику принесли Суад Шехович і Михайло Анісімов, який, крім того, став автором 9 підбирань. 11 очок і 4 підбирання заніс до свого активу Артем Параховський.

В іншому поєдинку дня Дніпро переграв БК Київ, а Стівен Буртт і Деррік Лоу, який відзначав свій день народження, стали найкращими гравцями принципового матчу. Отримавши майже половину очок команди, дует захисників допоміг Дніпру здолати Вовків з рахунком 95-82. Таким чином, команда Вальдемараса Хомічуса не тільки збільшила відрив від киян, а й обійшла Говерлу, піднявшись на сьому сходинку турнірної таблиці.

Обидві команди підійшли до матчу з максимальною концентрацією, про що свідчать перші десятихвилинки, яка минули в рівній боротьбі. На старті другої чверті господарі паркету спробували відірватися від Києва, однак далі, ніж на п'ять очок Вовки суперника не відпускали. Але активність новачка дніпрян Младена Пантича, далекі кидки Олексія Щепкіна, а також холоднокровність іменинника Дерріка Лоу під час пробиття штрафних дозволили Дніпру внести необхідний перелом у гру і завершити першу половину з рахунком 64-49 на свою користь. Примітно, що в цілому в другій чверті дніпряни отримали 40 очок.

Комфортна різниця в рахунку забезпечила господарям досить спокійну другу половину, адже, незважаючи на всі спроби киян скоротити відставання, Дніпро зберіг лідерство і вдруге в сезоні здобув важливу перемогу над командою Віталія Чернія.

Крім Стівена Буртта, який відзначився 28 очками та 5 підбираннями, і Дерріка Лоу, який записав на свій рахунок 17 очок, а також по 5 підбирань і передач, в складі Дніпра варто виділити Младена Петрича. Центровий вдало дебютував за дніпропетровську команду, в першому ж матчі відзначившись дабл-даблом (12 очок + 11 підбирань) і 4 блок-шотами. Така ж кількість очок здобув Кінтел Вудс. 10 очок стали надбанням Чарльза Томаса.

Ще один дабл-дабл оформив бігмен Києва Вернон Гудрідж, до 14 очок додавши 12 зібраних відскоків і 4 блок-шоти. По 11 очок столичній команді принесли Владислав Подолян, Руслан Отверченко і Гаррі Ервін, по 10 очок - Деррік Зіммерман і В'ячеслав Бобров.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги