Суперліга: БК Київ повозився з ДніпроАЗОТ

0
26
Вовки вигризли перемогу

У понеділок, 26 березня, кияни приймали дніпродзержинців.

Гаррі Ервін, який став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 19 очками, і партнери втретє в сезоні обіграли ДніпроАЗОТ. Лідируючи протягом більшої частини матчу, Вовки здобули перемогу з рахунком 76-66.

Стартовий ривок господарів, які на початку зустрічі реалізували 3/3 дальніх кидків, забезпечив їм впевнене лідерство. Однак, ведучи 20-5, в кінці першого періоду підопічні Віталія Чернія пропустили ряд атак суперника, які завершував потужний Майкл Даніген, раз за разом збираючи відскоки на чужому щиті. Крім того, у снайперів Києва збився приціл. Тому протягом другої чверті, в кінці якої розігрався Максим Балашов, ДніпроАЗОТ скоротив відставання - 34-32.

Гості мали непогані шанси на те, щоб переламати хід зустрічі, адже на початку другої половини вирвалися вперед на п'ять пунктів (37-42). Проте кияни відповіли черговою серією влучних дальніх кидків і дуже швидко повернули комфортну різницю в рахунку. Кінцівка матчу пройшла в рівній боротьбі, забезпечивши перемогу господарям паркету.

Гаррі Ервін не тільки приніс Києву 19 очок, але й став автором 6 передач і 4 підбирань. На рахунку Владислава Подоляна 15 очок і 5 підбирань. Деррік Зіммерман отримав 14 очок, а крім того, заніс до свого активу 5 підбирань і 4 перехоплення. В'ячеслав Бобров відзначився 13 очками, 5 підбираннями та 4 передачами.

Стенлі Прінгл, як і в двох попередніх матчах команд, став кращим у складі ДніпроАЗОТу, відзначившись 18 очками та 7 зібраними відскоками. Максим Балашов записав на свій рахунок 12 очок, Маріо Літтл - 11 очок і 6 підбирань, Кеммрон Тейлор - 10 очок. Дабл-дабл (11 очок + 10 підбирань) оформив Майкл Даніген.