Суперліга: Донецьк утретє засмутив Хімік, Говерла відібрала важливу перемогу у Дніпра

31 березня 2012, 00:15
0
27
Донецьк знову впорався з Хіміком

У п'ятницю, 30 березня, відбулося два поєдинки української Суперліги.

Войдан Стояновський провів найкращу гру в майці Донецька, відзначившись 18 очками та 6 передачами і відігравши важливу роль у перемозі своєї команди над південненським Хіміком з рахунком 82-66.

Перша десятихвилинка минула за переваги господарів паркету, які після низки точних дальніх кидків повели 21-15. Однак у другій чверті команди помінялися ролями, і вже Донецьк, у гравців якого, правда, не склалося з пострілами з-за дуги (1/10), перехопив ініціативу і вийшов вперед. Перевага гостей коливалася в межах одного-трьох очок, а остаточний рахунок першої половини - 34-37 на користь Тигрів - встановив Войдан Стояновський.

Саме македонський захисник організував ривок своєї команди на старті другої половини, після чого розрив у рахунку сягнув десяти пунктів. А враховуючи, що Хімік залишився без Аарона МакГі, який заробив п'ять фолів, перед командою Дарко Руссо постала нелегка задача. Кінцівка поєдинку минула з перевагою Тигрів, які втретє в сезоні перемогли команду з Південного.

Войдану Стояновський активно допомагали Дмитру Глєбову, який відзначився 17 очками і 4 підборами і Рамелу Каррі, на рахунку якого 10 очок і 5 підбирань.

А найрезультативнішим гравцем зустрічі став Рейшон Террі - американський форвард Хіміка отримав 20 очок і зібрав 4 відскоку. Даррелл Мітчелл заніс до свого активу 18 очок, 4 підбирання та 4передач.

В іншому матчі Данте Свонсон, який став найкращим гравцем, і партнери отримали вкрай важливу з турнірної точки зору перемогу над одним з головних конкурентів Дніпром з рахунком 76-58.

І стартова, і наступна десятихвилинка минули з перевагою франківців, які вирушили на велику перерву, лідируючи 37-23. Перша половина, як втім, і вся гра запам'яталася ще й тим, що жодна з команд не реалізувала хоча б одну з дванадцяти (у підсумку їх стало сімнадцять) дальніх спроб, які вони вчинили на двох.

Вже в середині третьої чверті після штрафних Ярослава Лемика перевага господарів паркету досягла двадцяти пунктів. Гравці Говерли зловили кураж, у той же час дніпрянам абсолютно нічого не вдавалося в нападі. І хоча в заключній чверті дещо активізувався Стівен Буртт, її, як і три попередні, виграли Ведмеді.

Данте Свонсон завершив гру з 16 очками, 4 підбираннями та 4 передачами в активі. 15 очок і 6 підбирань на свій рахунок записав Кевін Тіггс. По 10 очок отримали Маркус Уокер і Ерік Колмен, однак центровий, крім того, ще й став автором 12 підбирань і 6 передач.

Стівен Буртт приніс Дніпру 17 очок. 13 очками та 7 підбираннями відзначився Младен Пантич, 11 очками та 6 підбираннями - Кінтел Вудс.

За матеріалами: Прес служба Суперлиги