Суперліга: Будівельник дивом вирвав перемогу у Кривбасбаскета, Хімік розбив БК Київ, ДніпроАЗОТ дотиснув Мавп

2 квітня 2012, 22:59
0
41
Забірченко знову врятував Будівельник

У понеділок, 2 квітня, відбулися три поєдинки української Суперліги.

Неймовірний баззер-бітер Дмитра Забірченка приніс Будівельнику перемогу в напруженому і повному інтриги матчі у Кривому Розі. Кривбасбаскет лідирував протягом майже всієї гри, проте не зумів на останніх секундах стримати захисника столичної команди, поступившись з рахунком 87-88.

Завдяки активності Джеймса Флоренса, який у першій чверті набрав 13 очок, криворізька команда повела +7. Наступна десятихвилинка минула в рівній боротьбі, а в кінці першої половини точні штрафні кидки у виконанні Далібора Дьяпи дозволили господарям збільшити власну перевагу ще на два пункти – 49-40.

Протягом третьої чверті Будівельники зуміли скоротити розрив у рахунку до трьох очок, але переламати перебіг зустрічі їм ніяк не вдавалося. І тільки в середині останньої десятихвилинки Суад Шехович зрівняв рахунок – 75-75. Останні хвилини минули в напруженій боротьбі – здавалося, що команди вдруге в сезоні будуть вирішувати долю очної зустрічі в овертаймі. Однак іншої думки був Дмитро Забірченко, кидок якого і вирішив долю матчу.

Далібор Дьяпа, в активі якого дабл-дабл (20 очок + 11 підбирань), став найрезультативнішим гравцем матчу. Віктор Кондратовець відзначився 17 очками, Пірс Калдвелл – 15 очками, 5 підбираннями та 5 передачами, Джеймс Флоренс – 14 очками, Дмитро Корабльов – 12 очками.

Джек МакКлінтон приніс Будівельнику 16 очок і зібрав 5 відскоків. 15 очок на свій рахунок записав Артем Параховський. Зак Морлі завершив гру з 14 очками, 8 підбираннями та 5 передачами в активі. Луїс Флорес отримав 12 очок і зібрав 5 відскоків.

В іншому поєдинку понеділка Хімік вдруге в сезоні здолав БК Київ, шанси якого на вихід в плей-офф після поразки в Південному суттєво зменшилися. Команда господарів, найрезультативнішим гравцем у складі якої став Рейшон Террі, лідирувала впродовж усього матчу, здобувши переконливу перемогу з рахунком 97-76 і зміцнивши своє турнірне становище.

Південненці активно почали матч, повівши 18-9 вже в середині стартової чверті. Надалі тріо американських легіонерів Хіміка у складі Даррелла Мітчелла, Рейшона Террі і Аарона МакГі, якому активно допомагав Олександр Прокопенко, забезпечило своїй команді досить солідний гандикап, завдяки чому господарі паркету вирушили на велику перерву за рахунку 56-43 на свою користь.

Головні дійові особи першої половини у складі Хіміка продовжили здобувати очки у другій половині матчу. І хоча протягом третьої чверті Києву вдалося вирівняти перебіг гри, заключний період знову минув за переваги команди Дарко Руссо.

Рейшон Террі завершив гру з 21 очком в активі. Аарон МакГі підтримав партнера 16 очками і 4 підборами. Таку ж кількість очок здобув Олександр Прокопенко, який провів найкращу гру в сезоні. Даррелл Мітчелл став автором 15 очок, 7 передач і 4 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем БК Київ став Гаррі Ервін, на рахунку якого 18 очок і 4 передачі. 16 очок отримав Владислав Подолян, 15 очок – Артем Швець, в активі якого, крім того, 6 зібраних відскоків. 12 очок Вовкам приніс Деррік Зіммерман.

В цей же день ДніпроАЗОТ протягом майже всього матчу відбивався від атак Черкаських Мавп, яким не вистачало травмованого Кенні Аделеке, але в підсумку здобув перемогу з рахунком 77-74. Не можна обійти увагою і дуель плеймейкерів обох колективів – Стенлі Прінгла та Івана Кольєвіча, які записали на свій рахунок по 10 очок і 10 передач кожен.

Вже у стартовій чверті господарі захопили ініціативу, лідируючи протягом всієї першої половини. Тільки за лічені секунди до великої перерви підопічні Володимира Холопова зуміли скоротити відставання до двох пунктів, однак дальній кидок Кеммрона Тейлора, який з 13 очками став найрезультативнішим гравцем першої половини, дозволив ДніпроАЗОТу повести 44-39.

Друга половина минула у спробах Черкаських Мавп наздогнати суперника, проте дніпродзержинці встояли, відсвяткувавши перемогу над одним із сусідів по турнірній таблиці.

У підсумку Кеммрон Тейлор приніс команді господарів 17 очок. Максим Балашов і Майкл Даніген отримали по 15 очок. Крім того, центровий АЗОТу, відчуваючи себе, за відсутності Аделеке, досить вільно під щитами, зібрав 14 відскоків.

Найрезультативнішим гравцем Черкаських Мавп став Олександр Неруш, який відзначився 16 очками. 11 очок записав на свій рахунок Максим Пархоменко.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги

ТЕГИ: БудивельникДнепрАзотБК КиевХимикчеркасские МавпыКривбассбаскет