0
6
Стіни допомогли

У вівторок, 3 квітня, Тигри приймали в своєму лігві Ведмедів.

Донецьк взяв реванш у Говерли за дві попередні поразки в чемпіонаті Суперліги, обігравши команду Євгена Мурзіна з рахунком 69-59. Найкращим гравцем зустрічі став плеймейкер господарів Вуле Авдалович, який відзначився 16 очками і віддав 6 передач партнерам.

У дебютній чверті жодна з команд не могла захопити ініціативу, але поступово івано-франківці, які протягом першої половини реалізували тільки три з дванадцяти кидків із середньої дистанції, відпустили господарів паркету на відстань у сім пунктів - 34-27. Найрезультативнішим у складі Тигрів став Вуле Авдалович, який до великої перерви відзначився десятьма очками.

Друга половина так само пройшла з перевагою донецької команди, яка впевнено тримала десятиочкову дистанцію, не давши суперникові жодного реального шансу на те, щоб відігратися.

Крім Вуле Авдаловича, у складі Донецька варто відзначити Рамела Каррі, який отримав 12 очок і зібрав 4 відскоку, Майкла Лі, який відзначився 10 очками, та В'ячеслава Кравцова - до 10 очок центровий додав 10 підбирань і 4 блок-шоти.

Маркус Уокер приніс Говерлі 13 очок. 11 очками та 5 підбираннями відзначився Віктор Герасимчук, 10 очками - Брайан Грін.