Донецьк виграв регулярний чемпіонат Суперліги

12 квітня 2012, 19:47
0
14

У матчі, який вирішував долю першого місця за підсумками регулярного чемпіонату Суперліги, Донецьк обіграв Будівельник з рахунком 86:70.

Будівельник - Донецьк - 70:86 (19:17, 10:24, 20:27, 21:18)

Таким чином, донецький клуб взяв реванш за поразку в 1/4 фіналу Кубка Суперліги і отримав перевагу власного майданчика на усіх етапах плей-офф, включно з фінальною серією.

Наставник Тигрів Саша Обрадович, вибираючи між шістьма легіонерами, залишив поза заявкою на гру Рамела Каррі, який, крім того, отримав пошкодження у матчі з Ферро-ЗНТУ. Втім, це не перешкодило гостям продемонструвати змістовний баскетбол у першій половині, в кінці якої Донецьк перехопив ініціативу, а за хвилину до її завершення, після влучного далекого пострілу Войдана Стояновськи, повів +12, вигравши другу чверть з рахунком 24:10.

Крім того, Вуле Авдалович і без підтримки американського одноклубника впорався з роллю плеймейкера Донецька. Саме сербський легіонер організував ривок своєї команди на старті другої половини, після чого перевага гостей досягла двадцяти пунктів. І хоча команда Звездана Міровича дещо скоротила відставання, зробити його більшим їй перешкодив Майкл Лі, якому вдалася результативна серія. Четвертий період команди почали з рахунку 49:68 на користь Тигрів, які спокійно довели матч до перемоги.

Відразу шість гравців Донецька набрали десять і більше очок. Вуле Авдалович відзначився 15 очками і 8 передачами, Дарнелл Джексон - 14 очками і 7 підборами, Майкл Лі - 14 очками, Войдан Стояновськи - 11 очок. По 10 очок своїй команді принесли Іван Раденович і Олександр Липовий.

У складі Будівельника найрезультативнішим став Джек МакКлінтон, на рахунку якого 14 очок. Луїс Флорес записав на свій рахунок 12 очок, Михайло Анісімов - 11 очок, Андрій Агафонов - 10 очок і 7 підборів.