Суперліга: Азовмаш дотиснув Дніпро, Хімік побив Мавп, БК Київ даремно розгромив одеситів

0
45
Азовмаш пішов напролом

Верховна Рада України дозволила приватизацію теплоелектроцентралей.

Поступаючись п’ятнадцятьма очками після першої половини, Азовмаш зумів переламати перебіг гри завдяки активності Метью Волша й перемогти Дніпро з рахунком 97-94. Таким чином, команда Луки Беккі залишається на третьому місці за підсумками регулярного чемпіонату, Дніпро – восьмий у турнірній таблиці.

Потужний спурт під час другої чверті дозволив підопічним Вальдемараса Хомічуса захопити ініціативу і виграти першу половину з солідним гандикапом 56-41. Однак ще до заключної десятихвилинки маріупольці провели вражаючий камбек, ключову роль в якому зіграв вже згаданий Метью Волш. Свінг встигав вражати кільце суперника з різних дистанцій, віддавати передачі партнерам і відпрацьовувати в захисті. Співвітчизнику активно допомагали Джером Рендл і Отелло Хантер, і хоча заключні хвилини і секунди поєдинку пройшли у напруженій боротьбі, Азовмашау вдалося утримати здобуту перевагу.

У підсумку Метью Волш завершив матч з 26 очками, 11 підбираннями та 5 передачами в активі. Отелло Хантер отримав 22 очки і зібрав 8 відскоків. Джером Рендл став автором 22 очок і 5 передач.

Найрезультативнішим гравцем у складі Дніпра став Стівен Буртт – в його активі 20 очок. Кінтел Вудс записав на свій рахунок 18 очок і 8 підбирань, Младен Пантич – 16 очок і 4 підбирання, Чарльз Томас – 12 очок, 6 підбирань і 4 передачі, Станіслав Тимофеєнко – 10 очок.

В іншому поєдинку дня, переламавши перебіг гри у третій чверті, Хімік, який грав без одного зі своїх лідерів Рейшона Террі, завдав Черкаським Мавппам поразки з рахунком 77-60 і зберіг за собою четверту сходинку турнірної таблиці. Підопічні Володимира Холопова, в свою чергу, завершили сезон на передостанньому тринадцятому місці.

До великої перерви баскетболісти черкаської команди дали бій господарям паркету і, незважаючи на результативну гру Предрага Мілетича й Аарона МакГі, поступилися Хіміку лише трьома очками. Рахунок 44-41 южненцям допоміг встановити дальній кидок Олександра Прокопенка наприкінці першої половини.

Однак потужно проведена третя десятихвилинка, яку підопічні Дарко Руссо виграли з рахунком 21-9, фактично вирішила долю матчу, і, лідируючи з перевагою більш ніж у п’ятнадцять очок, Хімік спокійно довів гру до перемоги.

По 18 очок у складі Південненської команди здобули Предраг Мілетич, в активі якого також 6 підбирань, і Аарон МакГі. Денис Яковлєв відзначився 15 очками, 6 підбираннями та 4 передачами, Сергій Попов – 12 очками.

Найрезультативнішим гравцем Черкаських Мавп став Олександр Неруш, на рахунку якого 12 очок. 11 очок команді гостей приніс Іван Кольєвич, по 10 очок – Джейон Девіс і Мільян Пуповіич.

БК Київ зробив все можливе, щоб продовжити боротьбу за медалі, перегравши Одесу з рахунком 96-75, проте підсумок матчу в Донецьку залишив Вовків за бортом плей-офф.

У свою чергу, поразка відкинула "акул", які значну частину сезону перебували серед лідерів чемпіонату, на сьомий рядок.

Якщо стартова десятихвилинка і велика частина другої чверті минули в рівній боротьбі, то в кінці першої половини Вовкам вдалося переломити перебіг гри на свою користь і, скориставшись провалом суперника, повесті 52-43. Окремо відзначимо захисника Києва Гаррі Ервіна, який ще до великої перерви відзначився двадцятьма очками.

У другій половині Вовки контролювали перебіг подій на майданчику, а Гаррі Ервін продовжував здобувати очки. Особливо потужно господарі паркету провели заключну десятихвилинку, збільшивши власну перевагу ще на одинадцять пунктів.

У підсумку Гаррі Ервін, який в останньому матчі сезону продемонстрував чи не найкращу свою гру, відзначився 28 очками та 7 передачами. Деррік Зіммерман завершив поєдинок з 20 очками, 6 передачами та 5 підбираннями в активі. 11 очок на свій рахунок записав Владислав Подолян. А Вернон Гудрідж став автором дабл-дабл (10 очок + 12 підбирань).

Джейон Роу приніс Одесі 19 очок, віддавши при цьому 6 передач партнерам. Андрій Кальніченко отримав 14 очок. По дабл-даблу оформили Шон Кінг (11 очок + 14 підбирань) і Джастін Лав (10 очок + 11 підбирань).

За матеріалами: Прес-служба Суперліги