Суперліга. Говерла вирвала путівку в плей-офф, ДніпроАЗОТ програв Ферро, Миколаїв не впорався з Кривбасбаскетом

12 квітня 2012, 22:59
0
32
Ведмеді реалізували свій шанс

У четвер, 12 квітня, відбулися останні поєдинки регулярного чемпіонату української Суперліги.

Ударне тріо Ферро-ЗНТУ у складі Ренді Калпеппера, Джеремі Шаппела та Річарда Гуїна вирішило долю матчу в Дніпродзержинську, де запорізька команда переграла місцевий ДніпроАЗОТ з рахунком 101-81, піднявшись на п’яту сходинку турнірної таблиці.

Після стартового ривка 8-0, який фактично самотужки організував Ренді Калпеппер, запорізька команда захопила лідерство. Незважаючи на спроби господарів паркету, ктивністю Кеммрона Тейлора скоротити відставання від суперника, підопічні Кирила Большакова виграли першу половину з рахунком 56-43.

Третя чверть минула в напруженій боротьбі, проте, поступившись лише одним очком, команда гостей втримала перевагу, а протягом завершального періоду домінувала на паркеті.

За підсумками гри Ренді Калпеппер записав на свій рахунок 24 очка і 6 передач. Джеремі Шаппел став автором 23 очок, 9 підбирань і 5 передач, Річард Гуїн – 21 очко і 8 підбирань.

Відзначившись 23 очками, 9 передачами та 6 підбираннями, Кеммрон Тейлор у третій грі поспіль став найкращим у складі дніпродзержинської команди. В активі Максима Балашова 15 очок і 5 передач, Маріо Літтла – 13 очок і 8 підбирань, Майкла Данігена – 12 очок і 7 підбирань, Станіслава Сокура – 10 очок.

Своєю останньою грою в повною мірою скористалася Говерла, яка здобула третю у сезоні перемогу в західноукраїнському дербі, цього разу з рахунком 84-72, а головне – гарантувала собі місце в плей-офф, піднявшись на шосту сходинку турнірної таблиці.

Отримавши 10 очок, захисник Ведмедів Маркус Уокер став найрезультативнішим гравцем першої половини. І саме його кидок незадовго до великої перерви дозволив Говерлі вийти вперед 35-33.

У другій половині команди влаштували на паркеті манежу Івано-Франківського коледжу фізвиховання справжні гойдалки. Дальніми кидками кошик господарів просто забомбардували Кеддрік Мейс і Ленс Харріс, зате львів’яни не могли впоратися у захисті з Кевіном Тіггсом і Брайаном Гріном. Однак ближче до фінальної сирени Ведмеді перехопили ініціативу і вирвалися вперед, у підсумку отримавши перемогу.

Форвард Говерли Кевін Тіггс став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 25 очками. Брайан Грін отримав 20 очок і зібрав 4 відскоку, Маркус Уокер – 10 очок.

Кеддрік Мейс і Ленс Харріс отримали по 17 очок. Владан Вукосавлевич оформив дабл-дабл (13 очок + 11 підбирань).

А ось МБК Миколаїв завершив сезон на мінорній ноті, поступившись Кривбассбаскету з рахунком 70-85. Найкращим гравцем матчу став плеймейкер команди гостей Пірс Колдуелл, який відзначився 24 очками, 6 підбираннями та 6 передачами.

Обидві команди задовго до вирішальних матчів втратили шанси на вихід в плей-офф, однак перша половина минула переважно в рівній боротьбі. Втім, на велику перерву підопічні Айнарса Багатскіса вирушили, лідируючи 44-38. У другій половині криворіжці домінували на паркеті, завершивши матч переконливою перемогою.

Крім Пірса Колдуелла, результативну гру в складі гостей продемонстрували Маркус Фейсон (15 очок + 9 підбирань + 4 передачі) і Володимир Конєв (13 очок + 9 підбирань). Віктор Кондратовець отримав 11 очок.

Деніел МакКлінток став найкращим у складі Миколаєва, відзначившись 20 очками та 8 зібраними відскоками. 10 очок і 6 підбирань на свій рахунок записав Родні Грін.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги

ТЕГИ: ГоверлаДнепрАзотФерро-ЗНТУМБК НиколаевКривбассбаскетПолитехника-Галичина