Суперліга: Будівельник розніс Одесу на старті чвертьфінальної серії

0
10
Будівельник взяв бика за роги

У середу, 18 квітня, столичний Будівельник приймав гостей з Одеси.

Обидві команди в першій половині продемонстрували хороший відсоток реалізації кидків з-за дуги, забивши по п’ять триочкових. Однак домінування в боротьбі під щитами забезпечило чинному чемпіону лідерство, а дальній постріл Джека МакКлінтона під завісу другої десятихвилинки дозволив Будівельникам вирушити на велику перерву, ведучи в рахунку 49-43.

Втім, очкова перевага ще не гарантувала столичній команді загального успіху. Тому господарі взялися за справу з подвоєною енергією, вигравши третю чверть з переконливим рахунком 21-13 і не менш впевнено почавши заключну десятихвилинку. Саме цей ривок дозволив підопічним Звєздана Мітровіча перемогти в першому матчі чвертьфінальної серії.

Крім Михайла Анісимова, результативну гру в складі Будівельника продемонстрували Зак Морлі і Луїс Флорес – по13 очок, Суад Шехович і Джек МакКлінтон – по 12 очок.

Найрезультативнішими гравцями у складі Одеси стали Ростислав Кривич та Джейсон Роу, кожен з яких отримав по 13 очок. В активі Джастіна Лава 10 очок і 6 підбирань.

Друга гра чвертьфіналу між Будівельником і БК Одеса відбудеться в Києві 20 квітня.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги