Суперліга: Говерла взяла реванш у Азовмаша, Ферро подвоїв перемогу над Хіміком, Донецьк ледь дотиснув Дніпро

20 квітня 2012, 01:29
0
34
Битва на майданчиках Суперліги в самому розпалі

У четвер, 19 березня, пройшли ще три матчі чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги-2012.

Здобувши переконливу перемогу з рахунком 93-76 у матчі з Хіміком, Ферро-ЗНТУ повів у чвертьфінальній серії 2-0.

Захопивши лідерство ще у першій чверті, протягом наступних десяти хвилин підопічні Кирила Большакова збільшили власну перевагу до чотирнадцяти пунктів і вирушили на велику перерву за рахунку 43-29. Багато в чому цьому сприяла відмінна реалізація дальніх кидків – всього за гру запорожці забили 11 з 18 триочкових.

Переваги, видобутої в першій половині, гостям цілком вистачало для загального успіху. Проте після великої перерви, незважаючи на видалення капітана Олександра Рибалка, Ферро збільшив розрив у рахунку і з хорошим настроєм повертається в Запоріжжі, де вже 22 квітня відбудеться третя гра серії.

Найрезультативнішим гравцем у складі запорізької команди став Ренді Калпеппер, на рахунку якого 18 очок. Вінсент Хантер відзначився 15 очками, Річард Гуін - 14 очками та 5 підбираннями, Джеремі Шаппел – 13 очками, 5 підбираннями та 4 передачами. По 11 очок здобули Георгій Кондрусевич і Олександр Рибалко.

Аарон МакГі був активним у складі Хіміка, відзначившись 21 очком і 4 підборами. 11 очок, 6 підбирань і 4 передачі в активі Дениса Яковлєва. 14 очок южненський команді приніс Предраг Мілетич, 10 очок – Сергій Попов.

Цього ж дня Говерла у другому матчі чвертьфінальної серії, незважаючи на травму Брайана Гріна, який не зміг допомогти своїм партнерам, і граючи увісьмох, перемогла Азовмаш 80-76 і зрівняла рахунок у серії – 1-1.

Після дебютної чверті, яка завершилася з рахунком 22-16 на користь господарів, стало зрозуміло, що івано-франківці налаштовані вкрай серйозно. Це гості довели в ході наступних десяти хвилин, за підсумками яких вони вже вели в рахунку 45-34.

Проте вся боротьба в матчі була попереду, адже до заключного періоду команди підійшли за мінімальної переваги Азовмаша 54-53, яке господарям паркету забезпечив точний дальній постріл Деніела Юїнга на останніх секундах третьої чверті. Тому кульмінація цікавою і напруженою зустрічі припала на її кінцівку. Говерла лідирувала впродовж майже всієї четвертої десятихвилинки і зуміла утримати лідерство, отримавши вкрай важливу перемогу.

Кевін Тіггс, який взяв на себе функції головного постачальника очок для Говерли завершив гру з 24 балами та 6 підбираннями в активі. По 17 очок отримали його партнери – Маркус Уокер і Данте Свонсон. 13 очок і 6 відскоків зібраних на свій рахунок записав Ерік Колмен.

Найрезультативнішим гравцем у складі Азовмаша став Джером Рендл, на рахунку якого 21 очко, 5 підбирань і 4 передачі. 18 очок, 8 передач і 6 підбирань заніс до свого активу Меттью Уолш, 10 очок - Артур Дроздов.

А ось у другому матчі чвертьфінальної серії з Дніпром переможцю регулярного чемпіонату Донецьку, на відміну від першої гри, довелося нелегко.

Поступаючись тринадцятьма очками після першої половини, господарі зуміли переламати хід гри лише у четвертій чверті і отримати важку перемогу з рахунком 76-75. Таким чином, Донецьк повів у серії 2-0.

У першій половині Тигри повністю програли боротьбу суперникові. Проте велика перерва пішла на користь команді Саші Обрадовича, і на третю чверть господарі паркету вийшли вкрай вмотивованими. Завдяки камбеку, важливу роль в якому зіграв Рамел Каррі, Донецьк підійшов до завершальної десятихвилинки, поступаючись супернику лише три очки, а вже в середині четвертого періоду, після кидка Войдана Стояновський, вийшов вперед - 72-71. Останні хвилини гри пройшли в напруженій боротьбі, але донецькі баскетболісти встояли під натиском суперника.

Саме македонський захисник став найрезультативнішим гравцем Донецька, отримавши 15 очок. По 11 очок команді принесли В'ячеслав Кравцов, Вуле Авдалович і Рамел Каррі. 10 очок записав на свій рахунок Майкл Лі.

Плеймейкер Дніпра Стівен Буртт відзначився 17 очками та 6 передачами. Чарльз Томас став автором 12 очок і 8 підбирань, Младен Пантич - 11 очок і 5 підбирань, Деррік Лоу - 10 очок.