Суперліга: Азовмаш вирвав путівку до півфіналу

0
9
Азовмаш підкорив Говерлу

У вівторок, 24 квітня, в Івано-Франківську Азовмаш дотиснув Говерлу

Потужна гра бігменів Азовмаша Олексія Печерова й Отелло Хантера, кожен з яких відзначився дабл-даблом, а також відсутність центрового Говерли Еріка Колмена (гравець достроково завершив сезон через перелом руки), забезпечили маріупольцям домінування в боротьбі під щитами в четвертому матчі чвертьфінальної серії з івано-франківцями. Вигравши поєдинок з рахунком 79-77, а серію – 3-1, команда Луки Беккі вийшла до півфіналу.

Стартова чверть, яка завершилася з рахунком 17-17, минула в рівній боротьбі. Так само розвивалися події на паркеті і протягом наступних десяти хвилин, які, втім, були значно багатшими на забиті м’ячі. Але, вирвавшись в середині періоду на кілька очок вперед, Азовмаш так і завершив першу половину в якості лідера (43-41).

Зламати перебіг гри та схилити шальку терезів на свою користь маріупольцям ледь не вдалося в третій чверті, по завершенні якої перевага Левів становила вже одинадцять очок. Причому головну роль в ривку гостей зіграли точні кидки Олексія Печерова. Але в заключному періоді партнерів за собою повів Маркус Уокер, завдяки активності якого Говерла двічі скорочувала відставання до мінімуму – 75-76 і 77-78.

Проте в найвідповідальніший момент американський захисник не реалізував штрафний і не зумів зрівняти рахунок. А врятувати гру ні він, ні його партнери не змогли.

У підсумку Маркус Уокер отримав 31 очко, додавши до них 5 підбирань і 4 перехоплення. Ярослав Лемик, який через перебір фолів достроково завершив гру, відзначився 15 очками та 5 підбираннями, Данте Свонсон – 13 очками та 5 перехопленнями.

Олексій Печеров став найрезультативнішим гравцем Азовмаша, записавши на свій рахунок 20 очок і 11 підбирань. В активі Отелло Хантера 17 очок і 14 підбирань. Деніел Юїнг завершив гру з 16 очками, Джером Рендл – 14 очками та 6 передачами.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги