У першій грі фіналу Суперліги переміг Донецьк

17 травня 2012, 20:15
0
26

У четвер, 17 травня, відбувся перший матч фінальної серії Суперліги, в якому Донецьк отримав перемогу над Азовмашем з рахунком 83:66.

Донецьк - Азовмаш  - 83:66 (27:21, 16:14, 17:17, 23:14)

Рахунок у серії: 1:0

Захопивши ініціативу ще в дебюті поєдинку, підопічні Саші Обрадовича контролювали хід гри, яка в результаті завершилася їх впевненою перемогою.

Здавалося, що основні події матчу повинні проходити у трисекундній обох команд, проте, при відносному паритеті у боротьбі під кільцями (36/33 підборів на користь Донецька), де розвернулася цікава дуель між В’ячеславом Кравцовим і Отелло Хантером, вирішальну роль зіграли невдалі кидки снайперів Азовмашу, які з 24-х далеких спроб реалізували лише 6. Зате саме точні триочкові (4/5) забезпечили господарям паркету перевагу в першій чверті, що завершилася з рахунком 27:21. Приблизно з такою ж різницею на табло (43:35) команди відправилися на велику перерву.

У другій половині баскетболісти донецької команди так і не дозволили супернику скоротити відставання, більше того, контролюючи хід подій на майданчику, відірвалися від Азовмашу на безпечну відстань. За три з половиною хвилини до фінальної сирени точний кидок розігруючого Донецька Рамела Каррі збільшив розрив у рахунку до +20 на користь Тигрів і фактично вирішив долю матчу.

В результаті найрезультативнішим гравцем матчу став центровий Донецька В’ячеслав Кравцов, на рахунку якого 16 очок і 4 підбори. Майкл Лі приніс своїй команді 15 очок. Рамел Каррі і Войдан Стояновськи набрали по 13 очок, крім того, македонський захисник відзначився 7 підборами і 4 передачами. В активі Вуле Авдаловича 10 очок, 8 передач і 5 підборів.

У складі Азовмашу лише два гравці змогли перетнути десятиочковий рубіж результативності - Олексій Печеров і Отелло Хантер, які принесли своїй команді по 13 очок. Американський центровий, крім того, зібрав 7 відскоків.