Донецьк знову взяв гору над Азовмашем у фіналі Суперліги

19 травня 2012, 20:24
0
34
Донецьк знову виявився сильнішим

Донецьк повів 2-0 у фінальній серії Суперліги з Азовмашем, здобувши в суботу, 19 травня, перемогу з рахунком 79-66 у другому матчі.

Підопічні Саші Обрадовича домінували в боротьбі під кільцем, а також продемонстрували високий відсоток реалізації кидків з гри, що дозволяє їм з оптимізмом готуватися до наступної гри, яка відбудеться 22 травня в Маріуполі.

Господарі паркету, поза заявкою яких цього разу залишився Дарнелл Джексон, досить впевнено провели першу чверть (24-18), а до середини наступної десятихвилинки повели +10. І хоча плеймейкер маріупольців Джером Рендл, який до великої перерви відзначився 18 очками, зокрема реалізувавши 4/5 дальніх кидків, зробив все можливе, щоб допомогти своїй команді переломити хід гри, Донецьк зберіг здобуту перевагу - 45-36. Гідним противником Рендла в складі Тигрів став Войдан Стояновський, на рахунку якого 3/3 кидків із-за дуги і 15 очок в цілому.

Протягом третьої чверті, початок якої гості повністю провалили, перевага Донецька, що і надалі домінував під щитами, зросла до 18 пунктів. Таким чином, до заключної чверті суперники підійшли з рахунком 62-44 на користь команди Саші Обрадовіча, яка вже на початку періоду повела +20. І хоча завдяки активності Меттью Уолша маріупольці дещо скоротили відставання, Рамел Каррі і партнери відразу ж повернули гру під свій контроль.

У результаті Джером Рендл приніс Азовмашу 20 очок. Меттью Уолш, істотно додавши в другій половині, відзначився 15 очками, 5 підбираннями та 4 передачами.

Рамел Каррі став найрезультативнішим гравцем Донецька, відзначившись 17 очками і 4 підборами. 15 очок на рахунку Войдана Стояновського, 14 очок - Івана Раденовіча, 13 очок - Вуле Авдаловіча.

За матеріалами: Суперлига