Збірна Росії з баскетболу розпочинає відбір на Олімпіаду з блискучої перемоги

2 липня 2012, 20:15
0
24
Андрій Кириленко веде збірну за собою

Сьогодні, 2-го липня, розпочався відбірковий турнір на Лондонську Олімпіаду серед чоловічих збірних з баскетболу.

Матч групи C завершився з рахунком 91:56 на користь команди Девіда Блатта.

У стартовій п'ятірці збірної Росії вийшли Дмитро Хвостов, Олексій Швед, Андрій Кириленко, Віктор Хряпа і Олександр Каун. Перші очки росіяни набрали з лінії штрафних - двічі був точний Кириленко. Суперник відповів дальнім влучанням - 2:3, а потім росіяни більше двох хвилин не дозволяли корейцям провести результативну атаку. Ривок 10:0 від команди Блатта змусив тренера суперників взяти тайм-аут за рахунку 12:3.

За 3.25 до кінця першої чверті російська команда вигравала 17:8. Корейці грали дуже щільно, захищаючись по всьому майданчику, проте це не створювало проблем росіянам. Збірна Південної Кореї поповнювала свій особовий рахунок в основному з лінії штрафних або за триочкової дуги, а проходити під кільце корейці навіть не ризикували. У кінцівці десятихвилинки на майданчик вийшов новачок збірної Росії Сергій Карасьов, для якого цей матч став першим офіційним за головну команду країни. Він відразу ж відзначився середнім і дальнім влученнями. Після першої половини команда Блатта вела з рахунком 27:16.

Друга чверть пройшла повністю під диктовку росіян, і після першої половини їхня перевага становила 19 очок (45:26).
Кириленко до цього часу набрав вже 14 пунктів і був найрезультативнішим у складі обох команд.

Друга половина матчу фактично перетворилася на формальність і швидше нагадувала тренування збірної Росії.

Перед фінальною чвертю на табло горіли цифри 67:42. Ще десять хвилин нічого не змінили в цьому матчі, і росіяни впевнено та очікувано почали відбірковий турнір з перемоги.

Наступний матч росіяни проведуть 4 липня проти збірної Домініканської Республіки.
Відбірковий олімпійський турнір, в якому розігруються три путівки на Ігри, проходить в Каракасі з 2 по 8 липня, в ньому беруть участь 12 команд. З групи в плей-офф виходять по дві збірні. У разі виходу в чвертьфінал російській команді буде протистояти представник групи D (Ангола, Нова Зеландія або Македонія).

Нагадаємо, що раніше одразу два чемпіона НБА цього року відмовилися від участі в Олімпійських іграх.