Суперліга: Будівельник вивозить перемогу з Одеси

6 жовтня 2012, 08:55
0
8
Одеса програла Будівельнику

У п'ятницю, 5 жовтня, в центральному матчі дня української Суперліги Одеса поступилася київському Будівельнику.

Матч Одеси з Будівельником змусив згадати минулорічний плей-офф, проте цього разу лідер "акул" Джастін Лав дальнім кидком завершував останню атаку своєї команди і не влучив. Лео Лайонс підібрав м'яч і спрямував Меттью Вітта до кільця суперника, влучивши в яке, той встановив остаточний рахунок гри - 77-82.

Втім, не тільки кінцівка нагадала про епічне протистояння команд у чвертьфіналі плей-офф минулого сезону. Одеса, яка у двох попередніх зустрічах виглядала непереконливо, а головне, за словами Олега Юшкіна, не продемонструвала свій бійцівський характер, цього разу постала як справжній "міцний горішок". І розкусити його команді Айріс Багатскіса вдалося не відразу.

Суперліга. Хімік створив сенсацію в Донецьку

Першу половину "акули" програли 34-41, проте вже до середини третьої чверті зрівняли рахунок і навіть вийшли вперед. У четвертій десятихвилинці все повторилося - Будівельник повів 9, але господарі відіграли відставання й навіть отримали шанс вирвати перемогу.

Джастін Лав став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 21 очком і 4 передачами. 18 очок на свій рахунок записав Станіслав Балашов, по 11 очок - Ростислав Кривич, який пропускав попередню гру, і Даріо Хант, на рахунку якого також 6 підборів.