17 листопада 2012, 17:03
0
45
Мавпи обіграли Київ

У п'ятницю, 16 листопада, відбулися матчі чергового ігрового дня баскетбольної Суперліги.

МБК Миколаїв - Дніпро-Азот 85:66 (24:17, 21:15, 19:18, 21:16)

Центровий Миколаєва Олексій Адедіран провів кращу гру в сезоні і допоміг своїй команді здобути перемогу над Дніпром з рахунком 85-66.

У підсумку Олексій Адедіран відзначився 18 очками та 7 підборами, Дуейн Мітчелл - 15 очками, Ентоні Шейвіс - 14 очками. По 10 очок отримали Данило Козлов, який також зібрав 5 відскоків, і Джош Майо, який 8 разів асистував партнерам.

Суперліга. Київський Будівельник на першому місці завершив перше коло

По 15 очок у складі ДніпроАЗОТу набрали Ерік Девіндорф, Максим Балашов та Сем Малдроу, який, крім того, став автором 5 підборів. Алан Віггінс оформив дабл-дабл (11 очок + 12 підборів).

Черкаські Мавпи - БК Київ 78:68 (24:10, 18:15, 18:18, 18:25)

Форвард господарів Чарльз Томас тріумфально повернувся на паркет після травми, ставши з 17 очками, 7 підборами та 5 передачами в активі кращим гравцем матчу, а Черкаські Мавпи перемогли Київ з рахунком 78-68.

Український баскетболіст впав у кому після бійки з хуліганами

Доля гри, яку господарі проводили оптимальним складом, фактично була вирішена в стартовій чверті, виграній Мавпами з 14-очковою перевагою. Точні дальні кидки господарів нокаутували "вовків", які так і не зуміли оговтатися до великої перерви.

Дніпро - Хімік 68:90 (14:22, 18:21, 16:30, 20:17)

Потужний спурт у третій чверті забезпечив Хіміку переконливу виїзну перемогу над Дніпром з рахунком 90-68. Ключову роль у ривку команди після великої перерви зіграв Сава Лешіч, який протягом десяти хвилин набрав 13 очок.

Всього Сава Лешіч відзначився 21 очком. 14 очок на свій рахунок записав Станіслав Завадський, 11 очок і 6 передач - Віллі Дін, 10 очок - Суад Шеховіч.

Суперліга. Тріумф Говерли в Одесі і домашній порятунок Ферро

Найрезультативнішим гравцем у складі Дніпра став Деніел Кікерт, на рахунку якого 12 очок. 11 очок і 7 передач заніс у свій актив Олександр Мішула.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Суперліга. Мавпи перемагають Київ, Хімік сильніший за Дніпро

За матеріалами: superleague.ua