Суперліга: Азовмаш переміг Донецьк, Київ розгромлений Кривбасбаскетом

1 грудня 2012, 18:50
0
44
БК Київ програв Кривбасбаскету

У п'ятницю, 1 грудня, відбулися матчі чергового ігрового дня баскетбольної Суперліги.

Азовмаш - БК Донецьк 86:69 (25:11, 24:16, 20:21, 17:21)

Незважаючи на відсутність травмованого лідера Менні Харріса, Азовмаш реабілітувався за поразку в матчі першого кола, отримавши впевнену перемогу над Донецьком з рахунком 86-69.

Американський плеймейкер маріупольців Лінн Грір, який останнім часом демонструє класну гру, вів партнерів за собою, ще в першій половині забивши три кидки з-за дуги, а всього відзначившись 20 очками та 9 передачами.

Саме потужно проведена перша половина, яку "леви" виграли з перевагою у 22 пункти, забезпечила їм необхідний гандикап. Після великої перерви гра дещо вирівнялася, і Донецьк навіть виграв третю і четверту чверті, однак переломити хід зустрічі так і не зумів.

Суперліга. Валідольна перемога Говерли і яскравий тріумф Києва

Відзначимо, що гра ознаменувалася одразу двома дебютами - нового/старого наставника Азовмаша Сергія Заваліна, а також захисника Руслана Отверченко, який поповнив Донецьк на правах оренди.

Олексій Печеров і Мирослав Радулиця принесли Азовмашу по 16 очок, а крім того, попрацювали на підборах, зібравши 14 відскоків удвох. 11 очок отримав Тадія Драгічевич.

Найрезультативнішим гравцем у складі Донецька став Войдан Стояновський, на рахунку якого 17 очок. 15 очок і 8 підборів на свій рахунок записав Іван Раденович, 11 очок - Даріус Сонгайла.

ВІДЕО: Курйоз тижня баскетбольної Суперліги

Дніпро - Говерла 81:91 (19:17, 18:27, 20:24, 24:23)

Пропустивши ривок Говерли в середині третьої чверті, організований капітаном івано-франківської команди Тревісом Пітерсоном, Дніпро поступився гостям з рахунком 81-91.

Дніпро-Азот - Політехніка 70:69 (24:15, 11:14, 14:17, 21:23)

У наднапруженому матчі, доля якого була вирішена на останніх секундах, ДніпроАЗОТ вирвав перемогу у Політехніки-Галичини з рахунком 70-69.

Високий відсоток реалізації кидків з середньої дистанції (25/43 проти 17/47 у суперника) став одним з факторів успіху дніпродзержинської команди, по 15 очок якій принесли бігмени Володимир Гуртовий та Алан Віггінс.

Будівельник - Ферро-ЗНТУ 98:102 (24:23, 22:20, 25:30, 27:29)

Як і в матчі першого кола, квартет легіонерів Ферро-ЗНТУ у складі Ренді Калпеппера, Кемерона Мура, Річарда Гуіна і Джеремі Шаппела забезпечив запорізькій команді перевагу в матчі з одним із конкурентів у турнірній таблиці - Будівельником.

Додавши в другій половині і здійснивши ривок на старті заключної чверті, підопічні Кирила Большакова, незважаючи на те, що боротьба тривала до останніх секунд, обіграли господарів з рахунком 102-98.

Суперліга. Мавпи перемагають Київ, Хімік сильніший за Дніпро

БК Одеса - МБК Миколаїв 75:82 (14:19, 23:14, 10:16, 28:33)

Краща гра Станіслава Балашова в сезоні не допомогла Одесі в матчі з Миколаєвом. Центровий "акул" відзначився дабл-даблом (23 очка + 13 підборів, отримавши 37 балів рейтингу ефективності (другий показник у чемпіонаті!), однак зусиль ветерана виявилося мало, і команда Олега Юшкіна поступилася супернику з міста кораблів з рахунком 75-82.

ВІДЕО: Топ-10 моментів тижня баскетбольної Суперліги

БК Київ - Кривбасбаскет 59:80 (9:20, 16:15, 11:28, 23:17)

Реалізувавши 10 із 15 дальніх кидків удвох і набравши більше половини командних очок, Джеймс Флоренс і Вінсом Фрезьєр принесли Кривбасбаскету переконливу перемогу над Києвом з рахунком 80-59.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Азовмаш переміг Донецьк, Київ розгромлений Кривбасбаскетом

За матеріалами: superleague.ua