З камінням і петардами. Вболівальники влаштували розборки у фіналі Кубка Греції

11 лютого 2013, 10:55
0
33
Вболівальники влаштували безлади на фінальному поєдинку Кубка Греції

Фінал баскетбольного Кубка Греції між одвічними суперниками Олімпіакосом і Панатінаїкосом був перерваний через заворушення на трибунах.

Рефері зупинив матч через три хвилини після початку другої чверті за рахунку 26:17 на користь Панатінаїкоса.

Після сутички між двома гравцями протиборчих команд в захисника Панатінаїкоса Майка Браиоса влучив важкий камінь, кинутий з трибуни.

Також постраждав американський форвард Олімпіакоса Кайл Хайнс, якому в спину влучила петарда.

court-side.com

Після цього деякі вболівальники вискочили на майданчик і намагалися влаштувати бійку, але їх швидко розборонив поліцейський спецназ.

Гра була зупинена до повної евакуації стадіону.

sport.gr

Через деякий час матч був відновлений. І баскетболісти Панатінаїкоса вирвали перемогу у Олімпіакоса - 81:78 (23:15, 18:15, 21:23, 19:25).

Панатінаїкос завоював Кубок Греції вдруге поспіль і в 14-й раз за всю історію турніру.

За матеріалами: rsport.ru