Будівельник пробився до чвертьфіналу Єврокубка під овації трибун

21 лютого 2013, 13:39
0
21
Будівельник впевнено переграла російський Тріумф

У середу, 20 лютого, у київському Палаці спорту Будівельник впевнено переграв російський Тріумф і, посівши перше місце в групі, вийшов в Топ-8 Єврокубка.

Будівельник - Тріумф 88:75 (21:21, 16:22, 21:10, 30:22)

Вже з перших секунд у стінах Палацу Спорту відчувалася напруга. Будівельник почав впевненіше, ніж гості. Ближче до половини першої чверті Тріумф трохи освоївся, і зміг перехопити ініціативу. Втім "будівельникам" все ж таки вдалося піти на першу перерву за рівного рахунку - 21:21.

У другій чверті в атаці у Будівельника не ладилося, а ось дії Тріумфу були злагодженими. Кияни нервували, а Тріумф впевнено вів гру. За 2 хвилини до кінця першої половини гості випереджали киян вже на 8 пунктів. Зусиллями Анісімова і Дроздова "будівельники" повернули різницю в 6 пунктів, але на більше в першій половині гри сил уже не вистачило.

У третій 10-хвилинці на паркеті Палацу Спорту тривало приблизно те ж, що і в попередніх чвертях. Тріумф грав спокійніше, а Будівельник хоч і відчайдушно боровся, але допускав занадто багато втрат. Різниця в рахунку коливалася в межах 6-8 очок.

Але після екватора третьої чверті Будівельнику вдалося перехопити ініціативу.

У четвертій 10-хвилинці Будівельник продовжував домінувати і довів гру до переможного кінця.

Варто відзначити, що закінчували матч "будівельники" під  овації трибун Палацу Спорту.

Після закінчення матчу гравці Будівельника зраділи ще більше, дізнавшись, що Будучность здолала Банвіт з різницею в 16 пунктів, і таким чином допомогла "будівельникам" посісти перше місце в групі.

Вже 6 березня команда Айнарса Багатскіса спробує зробити перший крок для виходу в півфінал у матчі зі старим знайомим - Спартаком із Санкт-Петербурга.

За матеріалами: budivelnyk.ua