Бійка в NBA. Баскетболісти влаштували розборки під час матчу

27 лютого 2013, 10:20
0
26

Баскетболісти команд Індіана Пейсерс і Голден Стейт Ворріорс влаштували масову бійку в четвертій чверті матчу регулярного чемпіонату NBA.

Початок бійці поклав конфлікт форварда Голден Стейт Девіда Лі з центровим Індіани Роєм Хіббертом. Потім до бійки цих гравців приєдналися інші баскетболісти.

Бійка сталася за шість хвилин до кінця гри за рахунку 95:85 на користь Індіани. Матч закінчився перемогою Пейсерс з рахунком 108:97.

Індіана, на рахунку якої 36 перемог в 57 матчах, в регулярному чемпіонаті NBA займає друге місце в Східній конференції. Голден Стейт, яка здобула 33 перемоги в 57 іграх, перебуває на шостому місці в Західній конференції.

За матеріалами: lenta.ru