20 квітня 2013, 16:01
0
25
Будівельник зумів вирвати перемогу в Говерли

Перегравши Говерлу лише в овертаймі п'ятого матчу серії з рахунком 101-97, Будівельник став останнім півфіналістом цьогорічного плей-офф.

В 1/2 фіналу підопічних Айнарс Багатскіса, які виграли чвертьфінальне протистояння у "ведмедів" з рахунком 4-1, чекає зустріч з Політехнікою-Галичиною.

У ході гри Будівельник реалізував 15/28 триочкових кидків, істотно випередивши суперника за цим показником (в активі гравців Говерли 8/21 дальніх кидків). Зате івано-франківська команда значно краще реалізовувала двоочкові кидки (31/51 проти 16/39 у суперника).

Перша половина матчу пройшла за невеликої переваги Будівельника, хоча Говерла і намагалася захопити ініціативу з перших хвилин. Втім, кінцівка дебютної чверті і наступна десятихвилинка були за номінальними господарями майданчика, у складі яких розігрався Георгі Цинцадзе, який до великої перерви заробив 14 очок, реалізувавши всі свої спроби з гри.

Разом з тим "ведмеді" не дозволяли Будівельнику відірватися на значну відстань. А дальній кидок Кінделла Дайкса на останніх секундах другої чверті встановив остаточний рахунок першої половини (43-40), який залишав хороші шанси на успіх обом командам.

superleague.ua

Після того, як на початку другої половини перевага столичної команди зросла до +8, здавалося, що ініціатива остаточно перейшла до Будівельника. Однак капітан "ведмедів" Тревіс Пітерсон, а також нестримний Кевін Тіггс організували повернення Говерли. Значно активніше почав грати і Кінделл Дайкса. Далі вела Говерла, однак всі спроби івано-франківської команди відірватися "будівельники" зупиняли, влучно бомбардуючи кошик суперника з-за дуги.

Кінцівка зустрічі пройшла в напруженій боротьбі, причому команда Євгена Мурзіна мала хороший шанс вирвати перемогу в основний час, однак номінальних гостей підвела реалізація штрафних, а Лео Лайонс перевів гру в овертайм.

На початку додаткової п'ятихвилинки Малкольм Ділейні вивів Будівельник вперед, забивши свій п'ятий триочковий у матчі. Після цього лідерство переможець регулярного чемпіонату вже не віддав, тим більше, що плеймейкер столичної команди Георгі Цинцадзе холоднокровно реалізував свої штрафні кидки на останніх секундах.

За матеріалами: superleague.ua