Фінал Суперліги. Будівельник зрівнює рахунок у серії з Азовмашем

22 травня 2013, 20:31
0
48
Будівельник зрівнює рахунок у серії з Азовмашем

Обігравши Азовмаш з рахунком 80-63 в четвертому фінальному матчі, Будівельник зрівняв рахунок у серії (2-2) перед переїздом до столиці.

Центровий Азовмаша Мирослав Радулиця відзначився восьмим у сезоні дабл-даблом, набравши 23 очки (при 5/8 двоочкових і 13/14 штрафних), зібравши 13 відскоків і ставши найкращим гравцем матчу з 31 балом РЕ.

На відміну від попередніх матчів фінальної серії, цього разу поєдинок активніше почали "будівельники", які лідирували протягом всієї першої половини. Найактивнішими у складі столичного клубу, навіть незважаючи на впевнену гру центрового господарів Мирослава Радулиці, стали представники передньої лінії - Михайло Анісімов, який до великої перерви відзначився 18 очками, та Лео Лайонс, який закінчив половину з 13 очками. Зате не так яскраво, як у попередніх матчах, виглядав плеймейкер "левів" Лінн Грір, жодним здобутим очком не відрізнився його партнер Таді Драгичевич. У результаті перша половина завершилася з рахунком 36-49 на користь Будівельника.

Після великої перерви ситуація на паркеті не змінилася.
Хоча підопічним Сергія Заваліна вдалося вирівняти гру, видобутого гандикапу гостям цілком вистачило для того, щоб підійти до завершальної десятихвилинки, ведучи +13. Ривок Азовмаша 7-0 на старті четвертої чверті подарував надію маріупольським уболівальникам. Однак помилки і цілий ряд неточних спроб за дуги (всього за гру - 0/7) у виконанні Лінна Гріра звели нанівець спроби господарів наздогнати суперника, який довів матч до важливої ​​перемоги.

Найрезультативнішим гравцем у складі Будівельника, навіть незважаючи на те, що в другій половині він не відзначився жодним очком, став Михайло Анісімов, на рахунку якого 18 очок. 14 очок набрав Лео Лайонс, 12 очок - Артур Дроздов, 10 очок - Ріхардс Куксікс.

У складі Азовмаша варто відзначити Лінна Гріра, який набрав 18 очок і віддав 7 передач партнерам, а також Олександра Кольченка, який записав на свій рахунок 9 очок.

РАХУНОК СЕРІЇ: Будівельник - Азовмаш - 2:2

За матеріалами: superleague.ua