5 вересня 2013, 16:53
0
49
Українці на Євробаскеті обіграли Ізраїль

У четвер, 5 вересня, національна команда з баскетболу виграла свій другий матч на чемпіонаті Європи.

Цього разу під натиском нашої української збірної не встояла команда Ізраїлю.

У старті матчу українці забезпечили собі комфортний відрив від суперника у шість очок. Перший період закінчився з рахунком 19:13 на користь України.

Другу чверть підопічні Майкла Фрателло закінчили з різницею в дев'ять очок і рахунком 38:29. З третього періоду команда Ізраїлю стала більш активно грати з м'ячем, але скоротити розрив вона так і не змогла. Третя чверть закінчилася з рахунком 56:49 на користь українців.

Четвертий період став справжнім трилером для наших уболівальників. У якийсь момент збірна Ізраїлю скоротила своє відставання від українців на два очки, але наша команда зуміла звести цю чверть унічию, а сам матч довести до перемоги. Підсумковий рахунок зустрічі - 74:67 на користь збірної України.

Зазначимо, що найкращим на майданчику був визнаний український захисник Сергій Гладир, який у цьому матчі набрав 17 очок.

Додамо, що в п'ятницю, 6 вересня,  збірна України зіграє проти збірної Німеччини.

Нагадаємо, що в першому матчі чемпіонату Європи з баскетболу збірна України на останніх секундах матчу вирвала перемогу у команди Бельгії.